Kdo se vdává 1.9.2012?

Zobraz úvodní příspěvek
jak jste na tom holky co se týče příprav atd.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ahojky, přidávám se k vám, svatbu máme 1.9,2012 v Opavě v kostele sv. Václava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já taky, já taky:)! Přidávám se, protože jsem začala ohledně svatby něco podnikat a nenajít tohle fórum, tak se asi nic nedozvím:) Teď jsem začala řešit šaty, zatím jen po netu a lehce propadám panice, nechci klasiku korzet+obří sukně:(
Odpovědět
Profilova fotka
@honey_0071 Koukni na stránky naive, mají originální šaty, žádné korzety a šlehačky ;-) Taky mám šatičky od nich...pak je prý dobrá madora, kousek od brna, tam Ti ušijou cokoliv podle Tvých představ.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc, právě Naive jsou můj veliký favorit a sen, ty šatičky Jesus Peiro vypadají nádherně, jen ale teď vidím na jejich stránkách jen kolekci 2012 a víc se mi tam líbily šatky loni, když jsem ještě koukala jen tak čistě orientačně:) Ale tak snad v salonu mají i loňské modely.. Jediné, čeho se trochu bojím, je ta cena.. Jsem z Prahy, tak zatím zkusím pražské Naive, asi Nuanci a jedny jediné se mi líbí také v Nevěstě. Ale zásadně ty, jaké bych si představovala všude stojí k zapůjčení nad 10.000 :-D Ještě si říkám, jestli nemám počkat na Svatební veletrh, že tam třeba dávají nějaké slevové kartičky do některých salonů..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak já se také přidávám 1.9 .2012 je teda velmi oblíbenééé ! Já mám zatím zamluvené šaty a termín na radnici.. jen tu hostinu ještě nevííímmm
Odpovědět
Ahoj holky! Taky se hlasim do skupiny nevest s dnem D 1.9.2012 :-) Zatim mame jen misto obradu - Janohrad v Lednici a fotografa. Po satech zatim jen tak koukam na netu, i kdyz do jednech uz jsem se stihla zamilovat :-N S mistem na hostinu mam taky problem :-S
Odpovědět
Holky kdyby ste nektera chtěla slevu 2000,- na šaty z Naive, ráda vám ji poskytnu, ja mám jednu poukázku na slevu 2000,- a jednu na slevu 1000,-
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám zařízenou i květinářku - bude to moje dobrá kamarádka, která přímo dělá vedoucí v květinářství a dělají výzdoby na různé akce. Stačí jen říct představu a ona mi udělá krásné kytičky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@mysutkaaa Ahoj, my budem mít taky svatbu 1.9. na zámku ve Fryštátě, tak se tam třeba potkáme. My to máme až na jednu, co vy?:-) Hostinu a oslavu budeme mít pak v PZKO v Ráji. Dvůr Olšiny je super, hrozně dobře tam vaří a mají nádherné ubytování:-) Už jsem si psala s bublinkaxp, taky má svatbu 1.9. na zámku, že bysme mohly udělat nějaký sraz a podrbat o svatbě:-)
Odpovědět
My už máme zamluvený termín na radnici, ubytování, fotografa a já i vizážistku s kadeřnicí. Právě pracujeme na finální představě našich snubních prstenů a šaty jsem si koupila přede dvěma týdny. Vzhledem k tomu, že budeme mít malou tajnou svatbu, tak máme většinu věcí zařízenou.... :-) Naštěstí ;-)
Odpovědět
já mám všechno tak nějak lehce domluvené, ale skoro nic napevno :-) šaty nemám vůbec, jsem ve fázi hubnutí, tak to chci nechat až se sobě budu víc líbit, byla jsem na zkoušce líčení a česání, dělala mi to jedna paní, ale z výsledku jsem dost rozpačitá, tak si budu hledat asi ještě někoho jiného a vůbec nevím, kam se obrátit :-( jinak ženich už má oblek, máme zamluvený obřad a hostinu, domluvený dort a cukroví, ale ještě chci minizákusky, na ty musím jinam, prstýnky vůbec, ach jo, je toho hodně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, právě se mi uvolnil termín 1.9.2012 z důvodu neseriózního jednání zákazníka, který měl termín zamluven. Další poptávky jsem pochopitelně odříkal :-( Kdyby měl někdo zájem mít na svatbě 1.9.2012 kvalitního DJ a chtěl se domluvit, kontaktujte mě prosím e-mailem (najdete v mém profilu) a já Vám zašlu podrobnější informace.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ayenkas jéééééé no to je supeeeer!!!! tak to jsem ráda že jsme se tak sešly. Takový srazík by nebyl špatný :) my to máme na 11:40
Odpovědět
Profilova fotka
jáááááááááááááááááááá, jááááááááááááááááá se vdávám 1.9.2012 :-D
Odpovědět
Taky se vdávám 1.9.2012 :-D Na radnici v Domažlicích
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?