Datum svatby 14.8.2010. Kdo se ještě vdával?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ať jsem hledala jak jsem chtěla, na tohle datum jsem žádnou diskuzi nenašla ;-)Takže je nás určitě víc.. Kdo další se vdával 14.8.2010?? ;-)
Odpovědět
1
17
18
holky, album je na svete :-) aspon z casti, dalsi fotky az budou profi a nebo dalsi od kamaradu..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Vam to taky moc sluselo a ta vyzdoba na hostine!super! :-) a parili jste dlouho, my sli taky spat az kolem 4.. no bylo treba si to uzit az do konce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky už mám album. My jsme šli spát ve dvě a byli jsme úplně vyčerpaný :-D .
Odpovědět
Tak nám se bohužel obřad na louce nevyvedl - kopec byl v mlze a pršelo, takže jsem byli oddáni v obřadní místnosti - hrozně moc jsem si přála to mít na kopci, ale bohužel. Což pak ale nevadilo, protože pak už nespadla ani kapička a celou svatbu jsme si krásně užili. V albu mám zatím jen ochutnávku foteček...
Odpovědět
aanicka, dudysek - moc gratuluju! holky mate moc pekne fotky! At vam to stesti a spokojenost vydrzi.. :-) aanicka: no, my jsme hotovy jeste ted.. a to uz jsme druhy den v laznich na kratke svatebni ceste.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, byli jste obe moc krasne nevesty, to ti nasi chlapi museli mit oci navrch hlavy :-D na nas ta unava padla az ted, dneska jsem nemohla vstat a cely den jsem uplne vyrizena.. uz aby byl vikend a trosku jsme to dospali :-) svatebni cesta nas ceka az od zari
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi: tak to bych si taky nechal líbit, nějakou rozmazlovací svatební cestu :-) My jsme dostali darem svatební cestu do Paříže na přelomu září-října, tak už se těším, nějaký poukaz na masáže tam taky byl, tak snad budeme užívat pak. Teď jsme fakt ještě dost unavený, to máš Darrez pravdu :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holy, koukam ze jsme vsechny naplno vytizene manzelky :-D jak se vam v manzelstvi libi? a pozorujete nejaky zmeny? 8-) my zitra vyrazime na svatebni cestu, tak se jdu balit. mejte se tu zatim krasne ;-)
Odpovědět
darrez, já vím o manželství jen v tom, že mám prstýnek a pořád se mi nepodařilo se představit novým příjmením :).A mám problém s podpisem, je vždycky jiný, přitom ted po mě všude chtějí vzorový podpis, hahááá, až ho dostanu do ruky, bude tutově úplně jiný :)))). Užijte si svatební cestu vy, které odjíždíte, a tiše závidím :). My vzhledem k 5měsíčnímu prckovi a konečně schválené hypotéce jedeme jen na tento víkend do severních Čech, ale i tak se těším :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se v manzelstvi mate, dneska je to pry 80 dni. jak jste si zvykli na nove jmeno a na to ze jste vdane pani? ;-) ja se uz predstavuju novym jmenem,ale ze zacatku mi to fakt delalo problemy a hlavne mi to prislo fakt vtipny :-D
Odpovědět
1
17
18
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?