Červen 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Je to sice víc než rok, ale máme značný náskok, no ne? :-D
Odpovědět
My máme styl francouzsky, klasika sv šaty, oblek, výzdoba ciste bila, stříbrná, taková ta čistá elegance.. Ale mam trosku malou fantazii a tak jsem se chtěla zeptat na nějaký typ na hezké originální jmenovky a máme cca 90 lidi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky co už vše máte připravený ?
Odpovědět
@kristynat hodne veci .-) jmenovat to, jsem tu do rana :D
Odpovědět
My už máme zařízené skoro všechno až na dort a oznámení (ale o obojím už máme poměrně jasnou představu)..... Ale řeším v podstatě jen základní věci, ne výzdobu, zdobení aut, vývazky (budou obyč přímo od květinářky), fotokoutky, cukroví a spol. :)
Odpovědět
@alca666 jo, no, taknejak :-) I kdyz zenich jeste neni obleceny a nema boty..ale on je nenarocny a je muj to fuk :D
Odpovědět
@targi Jo, boty pro ženicha nám vlastně taky chybí, ale tam bude hlavní chalenge ho přesvědčit, že nové potřebuje :D Jinak oblek jsme naštěstí kupovali loni na jinou příležitost, tak už to řešit nemusíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
No mi teprva včera dohodli datum takže já mám na vše 3 měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
Vybíráte kapelu na svoji svatbu? Pokud ano, nabízím sdlužby naší skupiny Bostrio či Bosáci. Hrajeme od roku 1999, máme za sebou skoro 280 svateb a dalších více než 800 akcí, v repertoáru máme písně od dechovky po rockovou hudbu, dojezd po celé ČR, kapela za rozumné peníze. Více v SZ nebo na webovkách. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@krystalka31 Máme a budeme mít červenobílou svatbu ;-)
Odpovědět
Tak my nakonec holky máme barvu bílostribrnou a malé detaily budou sampano.. Nemohla jsme se rozhodnout pro konkrétní barvu a nemam ani oblíbenou a tato varianta se mi moc líbí a působí ciste, svěže a elegantně :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?