29. 7. 2017 Máme společné datum :)

Milé nevěsty, :) kdopak z Vás si vybral krásné datum 29. 7. 2017? 😊 Jak proběhly Vaše zásnuby? 😊 Už máte vybrané i místo? Naše svatba bude na zámku v Novém Městě nad Metují.😊 Kdepak bude ta Vaše? Co už máte promyšlené, zařízené, vyrobené? A jaké téma svatby si představujete? My budeme mít svatbu inspirovanou provance. Všude bude levandule 😀... Takze barva sladěná do levandulově fialové ... Přeji Vám příjemné předsvatebni obdobi, milého nápomocného snoubence. Spoustu kreativních nápadů a času na jejich realizaci. A samozřejmě nádherný den D podle Vašich představ s Vaší rodinou a přáteli. Budu ráda za Váš přízpěvek.
Odpovědět
Ahoj :-) Taky máme 29.7. 2017, už jsem si myslela, že nikdo jiný snad na to datum svatbu neplánuje! :-D Původně to sice mělo být 22.7., ale kvůli důležité kamarádce, které se to křížilo už s jinou svatbou, jsme to změnili. Můj skoro-manžel je Agličan, seznámili jsme se na Facebooku. Po skoro 6 letech, co jsme spolu, jsem byla požádána o ruku na naší oblíbené pláži ve Walesu, kde je náš milovaný, krásně starý maják - je to naše místo a bylo mi jasné, že to proběhe tam :) Bylo to ne dokonalé, ale dokonalé po našem. A stejně bude probíhat i svatba. Domluvili jsme se, že kvůli tomu, že on má aspoň ještě jedn babičku, které bude letos 90 let a která nikdy nebyla vnoučeti na svatbě, že to uděláme v Británii v jeho rodné městě. Vzhledem k tomu, že je křesťan a já s ním chodívám do tamního kostela, jsme dohodl svatbu v kostele, kde byl pokřtěn, takže bude prima, že k tomu bude mít i hluboký osobní vztah. Z mojí strany tam budou jen rodiče a jeden brácha a kamarádi/ky (vyhovuje mi to maximálně, ale proto pro mě bylo důležité změnit to datum kvůli té jedné kamarádce). Počet lidí ještě neznáme, naprosté maximum bude 50-60, ale spíš tak kolem 30-40, myslím. A bude to - podržte se - taky levandulová svatba! Teda pokud se nám povede sehnat levanduli, kterou máme naslibovanou od známých! :-D Já zbožňuju fialovou, a můj budoucí manžel zase miluje levanduli, takže to byla jasná volba. Zatím kromě potvrzeného data nemáme asi nic moc nachystaného, ale to bude tím, že máme opravdu malý rozpočet a hodně toho vložíme spíše do cestování do Británie a následného papírovánía. Rozloučila jsem se s takovou tou obrovskou dokonalou, úžasně sladěnou a načičnanou svatbou, kterou jsem měla vysněnou jako malá holka, protože realita (finance a tak) mi otevřela oči. Takže spíše půjde o takové doufám milé rodinné a přátelské setkání. Snad se to vyvede pěkně :) Co už máte vy? Řešíte to? A jak zvládáte takovou tu rodinnou a přátelskou diplomacii? Já se přiznám, že mívám spíš pocit, jako bych to vše už chtěla mít spíš za sebou, protože mě to plánování a přemýšlení, prosazování svých názorů a hlavně ty pitoméfinance... spíš ubíjí, takže i to je možná důvodem, proč ta svatba nakonec nebude tak vymazlená, jako mají jiní.
Odpovědět
Ahojky, ja se vdavam bud 22.7. nebo 29.7. Taky se mi nechce vrazet do toho uplne moc. Pocitam 35-40 lidi a max 70 tis (radeji bych do 60). Rada bych se s nekym potkala a planovala spolecne. Predat si nejake napady a tak :-) jeste nevim ani barvu. Chtela jsem pudrovou ruzovou, ale to je jedina barva, kterou si milacek nepreje. Takze bud to bude mentolove, tyrkysove nebo stribrno-sede. Pripadne pokud me prasti jina barva, bude to jine. Nez domluvime misto ,tak mam cas. Pak uz budeme delat oznameni. :-) tak snad se nam to vydari :-)
Odpovědět
Holkyyy, co už všechno máze zařízený? :-D
Odpovědět
Hlasim se k vam do klubu :-). Taky mame 29.7.2017. Krasne datum...pro me ma obrovsky vyznam. Je to den, kdy se narodil muj milovany dedecek, ktery zemrel 10.7., letos to bude 10 let. Bylo by mu 85 let. Pred dvemi lety se mi o nem zdalo a rikal mi, ze me ceka radostna udalost a loucil se se mnou, par dni na to jsem zjistila, ze budeme tri. Od te doby se mi o nem nezdalo. Chtela bych mu za to vse nejak podekovat. Tak aspon takhle. Urcite to obrecim, minimalne spolecne s babickou, ta ma ten den svatek. Treba to nekomu prijde uhozeny, ale ja si musela tohle datum prosadit, ikdyz pritel chtel zari. Deda pro me moc znamenal. A k pripravam...uz mam saty, pritel mi je koupil :-), hotove vyvazky, ozdoby na auto, delam vazy, mam boty, kadernici a vizazistku, kameramana a fotografa a catering :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?