23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
kait: tak to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak jsme tu povidaly o filmech. Na ctvrtek mame uz zamluvene listky na Mamma Mia (tam bereme i nase) a na patek na Batmana. Jsem VELEnatesena.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek, tak pak musis poreferovat, jake to bylo! mamma mia bych taky rada videla. no ja si jdu dat dalsi ibalgin a jdu se horizontalizovat. doufam, ze rano uz me nebude bolet zub ani cokoli jineho. tak papa zitra!
Odpovědět
Příjéééééééééééééééééééééééém! :-D :-D :-D Sorry, dělám večeři a k tomu ještě čumákuju na pohádku x-) Já to ještě nečistila, zato jsem s tím prubla žvejkat pevnou stravu :-D :-D :-D Po jogurtovém mléce, přesnídávce a kuřecím vývaru konečně jídlo :-D :-D :-D Ale nějak si nemůžu zvyknout, že tam, kde byla vypadlá plomba, zase něco je... A pořád mě bolí pant od tý zatrackaný injekce. Jinak na čištění se docela těším, neb mi to zubařka nijak nezačišťovala a mám tam jeden takovej kousek, co mi překáží, takže předpokládám, že mi od toho pomůže párkrát použitý zubní kartáček ;-) Jen doufám, že nepomůže od celýho kusu i se zubem :-D :-D :-D
Odpovědět
tak my jsme ty úplně stejné názory měli ještě po třech letech....vlastně jsme se nijak zvlášť nehádali nikdy....až teď se dohadujeme kvůli bytu a hlavně svatbě :-D
Odpovědět
Tipata: nejsem si jistá, jestli jen provokuješ nebo to s těma slabejma sedmi hodinama myslíš vážně :-D :-D :-D Kait: neboj, všechno jednou přijde ;-) Jinak u nás to probíhá taky celkem v pohodě, zpočátku jsem měla hodně práce a byla jsem hodně v práci, takže partner obíhal sám, co se dalo. Je zlatej, takže se na drtivý většině věcí dohodneme v klidu. Já říkám, že my dva se můžeme pohádat jen ze dvou důvodů - výcvik psů (já jsem spíš kynolog, očekávající od psa parťáka, s mladou zkouším agility a okrajově dogdancing, partner očekává psa hlídače, který bude budit respekt a poslechne na slovo...a naše výcvikové metody a názory na kynologii celkově se jaksi liší :-D ) a druhý důvod je dovolená, neb já chci cestovat a partner by byl radši na jednom místě, potápěl se a užíval all inclusive ;-) . I když teď už pochopil, že u mě je to omezený - v okamžiku, kdy přijdou děti, si můžu nechat o cestování na dovolené tak akorát zdát.
Odpovědět
tak třeba na dovču mám e zase úplně stejný názor...jsme rádi, když se vždycky na týden můžeme někde vyplesknout, o nic se nestarat a dojít si tak maximálně na jídlo ;-) ...doufám, že ve stejným duchu uskutečníme i svatební cestu, chceme jet na last minute, tak jsem zvědavá
Odpovědět
S tou dovolenou jsem to trochu nadnesla, vždycky se nějak domluvíme. Ale kvůli dobrmáně jsme se fakt chytli :-x Ale třeba vloni si myslel, že mě přečůrá, tak si vymyslel Emiráty v domnění, že v tom vedru mě ani nenapadne cestovat ;-) Hmm... přepočítal se ]-( Nakonec byl sám rád, že jsme jezdili, protože tam se fakt nedalo vydržet. Moře na hloubce 36° byl zlatej hřeb toho všeho. Zlatý klimatizovaný auto a sem tam nějakej vejlet ven :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, jo, tos rikala, ze take jedete na LM, je to pry ted oblibena destinace :-) My mame radi dovcu s poznavanim a JIDLEM. Milujeme Kypr, hlavne ja. Tam bychom zase chteli na libanky, ale uvidiem pak podle penizku. Jinak me laka Korfu nebo jiny recky ostrov. Peto, o agility jsem s nasim bisonem premyslela, ale nejak nenasla nic pobliz (Chodov), i kdyz my bychom spis ted meli na vycvik nekam, trosku jsme zanedbali vychovu na zacatku co do POCEM. Jako nosi veci, seda, na misto, ale prijit k cloveku primo k nemu na povel, to ne. Pribehne v lese nebo na volno, kdyz jsme. Ale u baraku, aby zalezl do domu, to je potvora vychytrala. A spani, posledni rok spim tak minimalne osm hodin denne, ale verte mi, mam to zaslouzene a vybrane jinak zase.
Odpovědět
Profilova fotka
Co jsem s pritelem, tak spim alespon tu osmicku denne, predtim to bylo tak sedm hodin
Odpovědět
No právě, ty peníze ;-) ....já spávám tak šest hodin, nikdy se mi nechce ukončit den a ztrácet čas spánkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si na podzim rozhodila imunitu, ale od te doby spim tech osm hodin denne, ale nekdy musim byt nekde brzy, tak to mam kratsi. Ale jak spim malo, tak pak onemocnim. A takove ty srandy spat treba 4 hodiny, protoze pozde do noci neco dodelavam nebo prave musim moc brzy vstat, jsem uz zrusila uplne. To me pak take hned slozilo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
diggi, ty si ňáká divná. Vždyť spánek je to nejlepší z celého dne. Ale taky znám jednu takovou poděs, co jí stačí 15minut odpoledne. My naštěstí oba vydržíme spát dlouho. A na dovolené se taky shodnem, pláž, hotel a allinclusive. Hádáme se hlavně o prkotiny, jsem dost výbušná, takže stačí trochu blbě zavčet a vrčíme na sebe, ale pak to zaspíme a jsme v pohodě. :-D
Odpovědět
to jsi špatně pochopila, já spánek milujuuuuuuu...ale když se večer vrátím z práce, tak se mi nechce hned zalehnout a jít druhý den zase makat, tak to vždycky protahuju. ale jinak vydržím klidně taky do 11. no a na dovolené máme vždycky co dělat, aby jsme stíhali snídaně, stejně nechápu, proč je dělají tak brzy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vrceni musi byt roztomile, jsem si predstavila, jak vrci nas Cliff.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já zase ráda ponocuju, dokonce se mi nejlíp učilo od 11 do 2 v noci, ráno jsem vstala v poho a šla na zkoušku, nebo do školy. I když v poho, bez pořádnýho kafe nevstanu nikdy, ani po 12hodinách spánku, prostě jsem závislák.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja na zkousky jsme vzhuru prave tak do tri ctyr, pak spim par hodin a jdu. Ale nedela mi to dobre.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek, teď jsi mě urazila, přirovnat mě k psovi, mě jsou povahově bližší kočky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak proc na sebe nemnoukate? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No počkej!!, však já vrním blahem, když je k tomu příležitost. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak alespon tak. My ted vybirame hudby, to je take narocne pekne.
Odpovědět
tak bez ranní kávy taky nedám ani ránu....už je to taky závislost a kolikrát si říkám, že bych s tím měla něco dělat....já právě vrním každý večer, když se zachumlám do peřiny, to je nádhernej pocit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja kafe moc nepiju, mi to zveda tlak a jsem pak jak na speedu. ALe jednu dobu jsme hrozne kafovala a pak prestala prave.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když si nedám kafe, tak jsem celý den unavená a strašně mě bolí hlava, on ani jiný recept na nízký tlak, než to kafe, není, takže co už s tím. Ráno se nekopnout pořádně silným turkem a jedem... janinek: hudbu? prostě na hostině pustíme nějaké rádio a bude, tanec nemáme, tak jsme v klidu.
Odpovědět
my tanec budeme mít a vypadá to, že tam to naše sóličko odploužíme...ale to už mě to bude asi jedno, tak to ani moc neřeším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my nic jineho nez plouzeni vyvinout nemuzeme. Ale ted vybirame k obradu a hlavne pak chci CD k obedu. Nejaky klavirek jemny na pozadi.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, takže fajnšmekři, k obřadu máme dvě skladby: pochod alla Händl od Wiedermanna a pak Trumpet tune air od Purcell. Jestli ti to pomůže, tak zkus tenhle odkaz http://weddings.vaszary.com/music.html :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano damy... poctivych osm hodin spanku :-D Jinak da se prehodit zobrazeni prispevku tak aby pri otevreni teto diskuze byly ty nejmladsi a ne nejstarsi a clovek nemusel listovat jak debil? :-S dik moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,mám dotaz:skorotchýně se znova vdala,nevíte jestli mám jejich oddací lict donést na matriku?aby nám třeba něco nechybělo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano! Taky jsem vyjimecne spala celkem dlouho, ale to proto, ze jsem po tech praskach vcera usla uz v devet :-) Jinak se to pri mem vstavani do prace fakt moc neda - podepisuju se pod to, co napsala diggi. Kafe po ranu teda nepiju, nedela mi dobre na zaludek, davam si po obede. Drahy je na kave zavisly (i kdyz rano pije jen o vikendu), taky ma bolehlav, kdyz si neda kafe. U nej to teda celkem chapu, na sluzbach kolikrat vubec nespi, maji tam brutalni provoz... a zachranujte zivoty po 30 hodinach na nohou.... tak proklada kafe energetakama a po sluzbe prospi cely zbytek dne. Jesteze jsem nesla na medicinu :-D Jinak zub me porad poboliva ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?