Menu Forum

20.9.2014

3. črc 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
netty2014
1
Registrovala se 26. května 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 20. září 2014
    Loučná nad Desnou, Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
netty2014
1
Registrovala se 26. května 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 1 přítele.
    Loučná nad Desnou, Region Šumperk
 Ahoj holky, kdo má stejné datum? Jak jste na tom? Pochlubte se!! Máte koordinátorku nebo jste jím vy sama?'?
26. kvě 2014 v 19:41  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
smokemom
Registrovala se 22. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
    Šumperk, Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
smokemom
Registrovala se 22. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
    Šumperk, Region Šumperk
 Ahoj,
také máme toto datum emoticon a podle tvého bydliště asi kousek - v Šumperku emoticon
27. kvě 2014 v 19:35  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaeth01
6
Registrovala se 5. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 100 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
kaeth01
6
Registrovala se 5. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 100 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 holky myslite, ze je pozde zkusit si zarezervovat nekde toto datum? zatim nemame vybrane misto - ale v tom jsme flexibilni emoticon Brno, Hranice, Teplice.. je to zatim ve hvezdach.. ale toto datum jsme konecne jako rodina dali dohromady a ted se bojim jestli to neni pozde.. (co se tyka organizace, toho se nebojim, bude to malinka svatba do 15lidi, spise me zajima oblibenost tohoto data) dekuji za kazdou reakci a nazor!!!!!
30. kvě 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linusha
7
Registrovala se 10. května 2014 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Drnovice, Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
linusha
7
Registrovala se 10. května 2014 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Drnovice, Region Blansko.
 @kaeth01 září bývá celkově oblíbené aspoň tak nám to říkali i na matrice navíc hodně matrik čeká kdy budou zveřejněny termíny podzimních voleb. My jsme třeba rezervovali termín koncem února a na pár místech nám řekli, že mají plno, ale ve finále jsem hodně šťastná že ta místa nedopadla, protože to které jsme ve finále vybrali je mnohem hezčí a lepší než všechna místa dohromady emoticon. Ale určo není důvod to nezkusit třeba někde na něco volného narazíte emoticon
30. kvě 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monikaradek11
4
Registrovala se 17. března 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 8 přátel. Region Pelhřimov.
    Zámek Červená lhota, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
monikaradek11
4
Registrovala se 17. března 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 8 přátel. Region Pelhřimov.
    Zámek Červená lhota, Region Jindřichův Hradec
 toto datum je úžasné emoticon no máme zařízené základní nejdůležitější věci, a zbytek tak nějak průběžně emoticon
30. kvě 2014 ve 20:26  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaeth01
6
fotoportrét
fotoportrét
kaeth01
6
 @linusha mockrat dekuji za reakci! my se rozhodli toto pondeli, ze se konecne vezmeme.. nechceme to odkladat na dalsi rok a tak jsme zacli hledat vhodne datum.. vubec me nenapadlo ze to muze byt takovy problem emoticon ani nevim kam jit a kde se ptat - pripadam si jak Alenka v risi divu emoticon hadam ze dnesni vecer obetuju vyhledavanim si lokaci a co vse zacit zarizovat.. a v pondeli zacnu obvolavat.. jeste jednou diky!
30. kvě 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rami86
8
Registrovala se 10. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
rami86
8
Registrovala se 10. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 Tak se taky hlásím emoticon.. Zařizuju postupně sama, koordinátorka je pro nás moc velkej luxus emoticon.. Ale začala jsem myslím včas.. emoticon Tak ať se daří..
30. kvě 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roseofnight
10
Registrovala se 6. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Děčín.
fotoportrét
fotoportrét
roseofnight
10
Registrovala se 6. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Děčín.
 Taky se hlásímemoticon Zařizuju si všechno sama, teda s přítelem, nevidím důvod k tomu si platit někoho, kdo udělá totéž, co já emoticon
31. kvě 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barsta
Registrovala se 27. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Region Praha.
    Zámek Lnáře
fotoportrét
fotoportrét
barsta
Registrovala se 27. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Region Praha.
    Zámek Lnáře
 Toto je i nasem datum emoticon Koordinatorku nemame a myslim,ze snad ani nepotrebujeme..mame spoustu skvelych lidi kolem sebe emoticon ,kteri radi pomohou..
Jinak zarizeno toho moc nemame..jen to nejdulezitejsi.. : misto obradu,misto hostiny a v patek pujdu snad zkouset saticky emoticon Ted ladime ubytovani a kamarady,ktere chceme pozvat..
Budu mit v cervenci a srpnu uplne volno,takze spoustu veci zaridim az v lete emoticon
2. čer 2014 ve 13:28  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pazdelu
2
Registrovala se 28. října 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 16 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
pazdelu
2
Registrovala se 28. října 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 16 příspěvků. Má 1 přítele.
 Také máme toto datum, je krásné emoticon Koordinátorkou jsem sama za pomoci nejbližších emoticon máme maličkou svatbou - 15 lidí, večer 17 (hudba) a zatím máme domluvené místo obřadu i hostiny, vyřízenou matriku, vybranou hudbu na obřad, koupený oblek, boty atd. pro ženicha, já mám již šaty, botky, a další doplňky... Oznámení jsme již taktéž předali... Mám vybranou kadeřnici a čeká mě zkouška účesu a líčit se budu sama - nechci ze sebe dělat něco co normálně nejsem emoticon Minulý týden jsme si vyzvedli snubáčky (2,5m nám je dělali) a vytvořili svatební menu emoticon Sestru (=svědkyni) jsem zaúkolovala a dělá vývazky, který by si údajně nevěsta neměla dělat sama... Mě teď ještě čeká zajít do květinářství a objednat vybrané květiny, jít ke kadeřnici, vytvořit ozdoby na auta, ušít panence šaty a ještě kupa dalších věcí, ale moc se na vše těším, i když mi to někdy příjde stresující, unavující a mám strach, že se to stejně nebude líbit... ale je to náš den, a hlavní je, když si ho užijeme my emoticon
3. črc 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
22. črc 2014 v 06:33 • kasa