17. březen 2012 a další "zimní" dny pro svatbu. Zlín

Profilova fotka
Ahoj ženy. Tak jsme si s přítelem do diářků napsali 17.3.2012. :-) Dívala jsem se do fotoblogů na termíny a zatím nikdo další toto datum nemá. Tak co? Najde se tu někdo další? Pokud ne, najde se tu někdo ze Zlínského kraje, někdo s termín aspoň trošku podobným? Začínáme zařizovat. Pomaloučku, polehoučku... a největší problémy jsou s místem pro obřad. ]-( Tak se budu těšit, až si o tom všem budu moct s někým popovídat. :-D
Odpovědět
ahojky,já měla svatbu letos-19.března-byl to takový ten zimní den,počasí bylo nevyzpytatelné-když jsem šla brzo ráno k holičce,tak trošku sněžilo,když už jsem šla po 2hodinách od holičky načesaná a namalovaná,tak už nesněžilo,ale mrholilo a foukal studený větřík,nakonec za celý den ani nesněžilo ani nepršelo ani sluníčko nezasvítilo a bylo chladno,a hned na dalí den svítilo sluníčko už od rána.To si nevybereš to počasí na svatební den.
Odpovědět
Ahoj, sice jsem z Východních čech, ale taky plánujeme na březen ale asi na 10.. Jen to pořád koumeme, protože nevím kde a jak s hostinou, nechceme klasiku v restauraci, chtěli bychom grilovat ale to asi nepujde. Na druhou stranu se nám nechce čekat do léta:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. @ev30: Koukala jsem na fotky a všimla jsem si, že vy jste to vyřešili na radnici. Já to nechci na radnici, ale bojím se, že venku to nepůjde. Jak píšeš, počasí si nemůžeme objednat. A když jsi od UH. Nemáš nějaký tip??? Psala jsem na matriku do Buchlovic a paní odepsala, že se poptá, ale teoreticky by to šlo nějak vyřešit. Mamce, hyperaktivní žena, říkala do telefonu, že to nejde. Tak jsem zvědavá, co se z toho vyklube. Ale bylo by to fajn. V Buchlovích někde na v zámečku, v nějakém salónku. Otázka, kolik budou chtít za poplatek. :/ @gabbi1: My měli termín 16.6. Jsem koukala, kolik ženských ten den chce mít svatbu. :-D Každopádně jsme se snažili asi dobře, protože mi TT ukázal //. K dr. jdu 24.11., ale zatím to vypadá, že je vše na dobré cestě a bude nutné to odložit na později či dřív. (Zaklep, aby bylo vše ok. ;) Ťuk, ťuk na dřevo.) No, nakonec jsme se rozhodli pro 17.3. Vy chcete grilovat? Bojím se, že v tomto počasí to asi nepůjde. Tak jak to zvažuju já, nedělejte to na radnici ale najděte si pěkný zámeček bo tak... .
Odpovědět
No já to právě v červnu nechci, to má každý:) možná to posuneme aspoň na duben, to už prece jen to počasí bude lepší. I když ono vychytat počasí je někdy těžký i v létě:( si asi nevybereš. Na obřad to vypadá na Kačinu u Kutné Hory, když jsem tam byla s našima jako malá holka tak už tenkrát jsem si říkala taky bych se chtěla vdávat:) ale ještě nemáme nic rozhodnutý a definitivní, tak uvidíme. Tak ty jsi těhotná? To je krásný, gratuluju:) U náš teda není kam spěchat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabbi1: My to chtěli toho 16., protože můj mě požádal 16.3.. Dobře by se to pamatovalo a vypadá to i pěkně. 16.6.2012. Dělitelný dvoujkou na konci, 6 a 6 je 12, na konci je taky dvojka... . :-D A kdypak tebe požádal o ruku tvůj přítel? A kolik vám vlastně je? Takže zatím to není ve stádiu pevného termínu a hledání šatů, obleku a podobně?
Odpovědět
Mě požádal před měsícem:) na 4leté výročí 11.10. Toho 16.6.2012 je moc hezký datum. Je nám 27 a 29. No zatím přesné datum není, pořád si s tím hrajeme, ale bude to určitě březen nebo duben. My teda zatím ani nevíme jakou svatbu vlatně chceme, pořád se to v nás pere. Nevadilo by nám být jen my dva, rodiče a svědci, Zase ale na druhou stranu je to snad jednou za život tak by to chtělo nějakou pořádnou veselici:) Je to těžké rozhodování:) A vy už jste v plném zařizováním? Kde to budete mít? A kolik lidí?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@gabbi1: No, my taky nemáme zatím žádnou představu o svatbě. :-D Hlavně teda můj ne. ;-) Každopádně u nás to bude tak, že budou svatbu financovat naši. Zrovna zítra by měli dojít tchánovci se domluvit co a jak. Je to s nima trošičku těžší, tak jsem docela zvědavá, kdy padne: "A já vám na tu svatbu nepůjdu!". Já zatím jenom vím, že to chci v oranžové, šaty už jsou jasné, jaké budu mít (pokud se do té doby něco nestane - ŤUK, ŤUK, ŤUK NA DŘEVO). Můj bude mít oblek z Polska. Jsou tam prý pěkné a levné. On není oblekový, vytáhne ho max na nějakou tu další svatbu, pohřeb a moooožná ples. A... tím to asi hasne. Místo: Vůbec nevím. :( Ale asi zvítězí ta radnice. :/ Ale měli to tam i jiní, tak proč ne my. ;) Hostina: Někde v Uherskéh Brodě či Hradišti. Hosti: Z mé strany asi 15 lidí - jen příbuzní. Ze strany mého se uvidí podle toho, co řeknou jeho rodiče. Rozlučku neděláme. Nemáme moc kámošů na ožíračku, kromě toho já pít stejně nemůžu. ;) Možná můj zajde do hospy a propije to s těma co tam budou a já max na véču s kámoškou. Jinak je to těžké. Kdybychom si to platili, tak jen rodiče, sourozenci, svědci a tečka. Jelikož to platí rodiče, tak jsme se dohodli na příbuzenstvu a možná tam ještě někoho přišupneme... , ale nevím jaký jsi typ. Mě by třeba mrzelo, kdyby tam nebyla babička. Přece jen... hlídala mě jako malou, jezdila jsem s ní po dovolených. Stěžovala si u ní na rodiče. To samé děda, tety... . Je to těžko.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak my se včera nakonec rozhodli to ještě posunout a začíná se nám rýsovat i to jak to bude vypadat:) Nakonec jsme změnili i datum na 28.4.2012, to už musí být počasí apsoň trochu v pohodě, že by se mělo dát i grilovat. Pokud bude volný termín na zámku Kačina tak bychom to měli tam. Měli jsme tam první rande a pravidelně tam jezdíme se procházet do parku, máme to tam rádi:) No a asi nebude žádný slavností oběd, pze na něj nebude mít a bude rovnou grilovačka u nás na zahradě. Já mám totiž velkou rodinu z mě strany by jen rodina dělala 25lidí + z přítelovi strany dalších 15, což bychom se v restauraci asi nedoplatili... Naši mi sice řekli že nám nějaký koruny dají, ale ještě jsme se s nima o tom moc nebavili, protože mě je to blbé si od nich brát peníze, oni už nám takhle strašně oc dávají a spoustu věcí kupují takže je nechci zatěžovat znova. No a z přítelové rodiny tak se ani ničeho nedočkáme:( Rozlučku tu jsme ještě vůbec neřešila, ale asi jí nechám na svědkyni, ségře, jestli něco vymyslí a zorganizuje, nechám se překvapit:) A jak tebe vlastně požádal o ruku? A jak jste spolu dlouho, kolik je Vám let?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě je 21, příteli skoro 28. Bydlíme u mých rodičů, ale jak se narodí malé, budeme to muset nějak vyřešit. Nebude to dělat dobrotu. 10. 11. spolu budeme 2 roky. O ruku mě požádal v březnu tohoto roku. Bydlíme spolu snad od 3 měsíců vztahu, ale nikdy jsme nebyly v jednom podnájmu dýl jak půl roku. Vždy nás něco zasáhlo. Prostě nějaké prů*ery. Proto bydlíme i u našich. Mý rodiče jsou jako tvý. Pro své děti by se rozdali.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme místo. Dneska jsem se jeli kuknout do Luhačovic a zamluvili jsme hotel Vega. Je to tam krásné. A lidí bude cca 40. Tak teď oznamko, prsteny, oblek-šaty a pak už to bude za rohem. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to je super, že máte místo:) Ono to je nejlepší bydlet spolu takhle od začátku, my co spolu začali chodit jsem byli pořád spolu, přespával u mě a tak asi po 5měsících jsme se sestěhovali, na co s někým chodit 3roky na rande a být u něj o víkendech a potom vlastně zjistíš že si nevyhovujete a rozejdete se. Takhle to zjistíš hned:) my zjistili že nám jde skvěle a je to:) A jaké chcete prstýnky? Já už po nějakých koukala, ale přítel ho nosit nebude tak mi přijde zbytečný utrácet za prsteny třeba 10tis. Nejradši bych našla nějaký do 5000,- přemýšlela jsem nad chirurgickou ocelý ale vůbec nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak bingo. :-D Přesně na to samé jsem se tě chtěla zeptat teď já. :-D Chir.ocel je tvrdší, masivnější, levnější Zlato je měkčí, není tak masivní, dražší. Můj to taky moc nosit nebude, ale říkala jsem si, proč ne. Koupit mu nějaký prsten za 1.000,- aby něco měl je přece pěkné. Max si ho připne na řetízek. Ale u mě... ... někteří furt říkají. Prď na to, kup si chir.ocel. Je to levnější, stejně pěkné. Druzí říkají, prosím tě, dopřej si. Vypadá to pěkně, do budoucnosti to bude mít furt nějakou cenu. Dá se to teoreticky roztavit a udělat z toho nový prsten. Kromě toho dá se upravovat vůči mateřství (otečou ti prsty, přibereš...). Tak??? Jak to vidíte vy??? Na jednu stranu se mi nechce dávat 8.000 za prsten pro mě. Je to "rozmlsanost", na druhou stranu to je pěkné... . Fakt nevím. Už jsem si i říkala, že uvidíme podle obchodů, ale nevím, kde narazit na obchod s ocelí i zlatem a prakticky, aby to bylo podobné. Chci, aby jsme měli prsteny podobné.
Odpovědět
No mě se libí zlato, ale jak píšeš, je dražší. Nechce se mi dávat moc za prsteny. Může se stát že ho ztratíš nebo někde zapomeneš a co potom když budeš mít prstýnky za 10tis. Musíme to pořádně obhlídnou, já v tom dostala a volnout ruku, takže pro přítele nějaký jednoduchý kroužek a já si koupím něco pěkného, já ho nosit budu. Koukala jsem ale netu a je hodně velký výběr i v té oceli. Nebo potom ještě titan, tech je taky hodně a vypadají krásně. No bude to dilema:) Včera jsem už na tutovku zamluvila datum na Kačině i místo:) Takže teď už to můžeme rozjet:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám svatbu 31.3.2012, tohle datum se mi mco moc líbilo a snad bude aj pškné počasí. Přípravy v plném proudu. Obřad mám na radnici a bude nás cca.40lidí... Prstýnky máme kolem 7tisíc a další výdaje na šaty atd.. Jsem těhotná tak že si nechávám šít šaty a výjde to levněj než půjčené.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?