Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bet - asi ti fakt ta mateřská neprospívá,ale vtipnou kaši papáš denně,že?
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - proč mi je René sympatická? Protože na 33 let vypadá dobře,stojí si za svým názorem,a není obyčejná tuctovka co,když má dítě tak se chová jako usedlá pipka. Její ječák jsem nemusela,dokonce jsem jí na začátku nesnášela,ale nejvíc akce a nejvíc vidět byla právě ona a Milan :-) Jo a ten její smích je děsně nakažlivej.... Jinak jsem to přálo i Milanovi,bylo mi jedno kdo to dostane. Já si svoje peníze vydělám a nemusím je nikomu závidět,já bych tam nešla ani zy 20 milionů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarinka, super komentáře. Na jednu stranu stejně nikdo neví, jakej kdo doopravdy je. Jedno je ale jistý děvčata, že nevíte co z volným časem a furt lapíte na netu a řešíte takový nesmysly. :-N Šarinko, hezký den.
Odpovědět
Doldo a Ty tu snad nejsi?;-) sarinko, to máš pravdu, já to přála Milanovi, ale musím říct, že třeba v tom finále se René chovala slušně, popřála mu, nedělala žádné scény, chovala se rozumně. Takže...konec dobrý, všechno dobré;-) Hezý den všem:-)
Odpovědět
Kat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám 142 příspěvků, takže tak často tu opravdu nejsem. Jinak děvčata, s Váma je opravdu sranda, trošku smysl pro humor.
Odpovědět
dolda to máš pravdu to ví jen ti nejbližší
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - :-D ;-) Dolda- :-) neboj já se nedám,papa x-)
Odpovědět
Koukám koukám...Jsem myslela, že už je tato "Vyvolená" diskuse ukončená. =-) A ono ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já prosila o zamknutí a nic. =-)
Odpovědět
Bet tak znovu ;-)
Odpovědět
Diskusi jsem zatim nechala odemcenou, protoze jsem myslela, ze by se k tomu, jak VV3 dopadli, rady vyjadrily i holciny, ktere o vikendu net nemaji ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ziraf ahaaaa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ziraf, proto jsme založily after téma :-) a sarinko, nemyslím si, že je od tebe hezké takto se navážet...ženská na mateřské... No, každá máme svůj názor, vyjádřily jsme ho a mohly bychom toho nechat, ne? A doldi, co si děláme s volným časem je naše věc, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevidím důvod proč by se diskuze měla zamykat, drží se pořád stejného tématu, to že někdo fandí někomu jinému než ostatní není důvod pro zamčení.
Odpovědět
A o čem si budete povídat, když soutěž skončila :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Ti lidi ze soutěže snad neumřeli, třeba můžeme pokecat, když někoho z nich potkáme, nebo kdy bude mít Milan byt atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo sabco, dívám se že jsou tu fakt samý vtipálci, vy si můžete říkat co chcete a nikdo ostatní ne, že jo? Nikdo se VÁŽNĚ nenavážel do MD ani do volného času, bylo to myšleno vtipem, ale to Vy asi nevíte co to je.
Odpovědět
Profilova fotka
doldi ano, máš pravdu, nemám smysl pro humor, asi proto jsem nemusela René, protože s ní je asi neskutečná legrace... takže se velice omlouvám a pokusím se chodit do kurzu, kde bych se trochu v chápání vašeho humoru zlepšila, jo? :-)
Odpovědět
Doldo já jsem se jenom zpetala???? Jsem v pohodě ;-) Jinak ke konci tu skoro nikdo nebyl, a ty co tady byly, tak fandily Milanovi a proto jsme si založily nové téma a toto jsme chtěly nechat zavřít!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK děvčata, hezký den :-N
Odpovědět
http://bleskove.centrum.cz/clanek.pht... A takhle skončila ta jejich velká láska :-D
Odpovědět
http://bleskove.centrum.cz/clanek.pht... Fotky zmlácené Veroniky - fakt hustý ]-(
Odpovědět
Tak to je hustý!!!!!!§ To je parchant!
Odpovědět
A jak si celou dobu hrál na hodného chlapečka ]-(
Odpovědět
Tak to je teda mazec!!!!! Šup s ním do chládku!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mazec...co na to říct...
Odpovědět
Profilova fotka
]-( to se dalo čekat, teda aspon jsme si to o něm mysleli :-S , poprvé jak vyběhl na Milana, Jeho vyzáž mluví za vše.
Odpovědět
Profilova fotka
To že se to dalo čekat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lusy-o vzhledu to přece není :-| ale blb je to,to jo ;-) ,i když tu nánu,bych propleskla taky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?