Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a já prudím,co naděláš. :-D :-D :-D Nechala bych to na Martince,i s novým názvem,je po nás dvou asi nejvíce přispívající,co,Sabi?Snad jsem na někoho nezapomněla,nerada bych si dělala další nepřátele. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky bych to tak viděla...myslím, že se ostatní holky neurazí ;-) a mimochodem tu dnes měly být :-p
Odpovědět
No tak to je hezké prdelky.... no nevím zda něco vysmolím... tak to necháme na tom rýmu??? :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,kde jsou?Omluvila se jen Draga a Kotatko,myslím.Co je Andílku a ostatní?
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko,jsi zakladatelka,tak se snaž. :-D Se přiznám a vy to určo víte,že jsem v názvu udělala chybu,ale nějaká dobrá duše to opravila,takže díky. :-D
Odpovědět
To se poddá Bety.... Vy jste mršky:) M2 něco napadlo, ale to je jenom na zasmání, teda pokud je to k smíchu :-N Nové hrdinky, Milanovi fanynky co snědly pralinky :-p
Odpovědět
Milánek Vobořil co vilu nezbořil :-p holky já fakt nevím... a nemohly bychom zůstat here :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pro Nové hrdinky aneb Milanovy fanynky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jsi ještě větší šílenec, než my... a co Nové hrdinky, Milanovy fanynky - co vyřadily Kukačky :-D
Odpovědět
Sabiii :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to už je moc drsný, co? :-D ale nechala bych v názvu vyvolený, ať víme :-)
Odpovědět
Tak hups semka berušky.... http://www.beremese.cz/forum/show.php... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já se z vás picnu,každopádně to nechám na vás. :-D Já jsem tak štastná,že tu pindu porazil,jééé,to je krása. x-) Jinak abych nezapomněla,Ivana vypadala skvěle,se mi moc líbila a Linda taky,ale ta se mi líbila vzhledem celou dobu.Honzík se nám taky vylízal a Dan ač ho nemusím taky vypadal dobře.Veronika jen potvrdila,že je kravka,co dodat,Marcela byla zase boží. :-D A Marcy jsem vůbec nepoznala,já myslela,že je to nějaká Pelánova přítelkyně. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbil i Emil... takže VV první téma - ahoooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj,bylo jsi moje nejoblíbenější,byly tady super holky.Asi budu plakat. :-( Našla jsem tady i super kamarádku. x-) Budu vzpomínat jen v dobrém. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bet, nápodobně, ty osudová moje ;-)
Odpovědět
Témátko naše krásné.. bylo mi tady s Tebou fajn a s Vámi holky moje VyVolené také!!!! Sbohem ;-( ;-( ;-( ;-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Díky VV :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Myluju Vás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to završím,myslete si o mě co chcete,ale podobné reality show mě baví a bavit budou.Všem vítězům jsem to přála,všichni byli moji favorité. Lepší zůstanou! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně v noci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pa pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě sedm připěvků a bude to zase kulatý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě šest.....
Odpovědět
Profilova fotka
pět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čtyři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tři
Odpovědět
Profilova fotka
dva....
Odpovědět
Profilova fotka
jednáááááááááááááááááááááá :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?