Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
kotatko spíš její dcera :-D
Odpovědět
Já to stejnak nechápu co na něm ta René vidí.. =-) (pokud to tedy není její taktika ve hře..... :-N )
Odpovědět
já taky ne, to je taky možnost
Odpovědět
Profilova fotka
Na něm není nic,bych řekla,nějaký kořen určitě není,je náladový,žárlivý,umrčený,rozmazlený,stačí,ne? :-D
Odpovědět
Bety a teď zkus něco pozitivního, co by na něho nějakou holku nalákalo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem nějak nic nenašla,pomožte mi. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně, co je to za borce, který jde do bordelu a protože má jen 300,- nechá se u toho natočit...nechutný
Odpovědět
Profilova fotka
Bída je bída,Sabi. :-D :-D :-D Ale upřímně,než tohle,být chlap,tak si ho radši vyhoním doma v klidu a bez kamery. :-D :-D :-D
Odpovědět
René měla vyletět hned za podvod vůbec s Radimem nebyla pár pinda jedna sama by se tam sotva probojovala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ruku někomu kdo se domě navážel a urážel mě,bych teda taky nepodala :-N aMarcela,jak jí pomlouvala,že je křivák po jejím vypadnutí - to byl podle mě hnus ]-( René je živel a ne nějaká usedlá pipka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marcela jí řekla do očí, že ji nemá ráda a že si myslí, že je křivák...zato René říkala každýmu na potkání, že je Marcela pipka a že ji nesnáší...to jsou její slova... Nevím, jestli slovo živel znamená sobeckost, vlítnout na kde co a manipulovat lidmi.... to budu moc ráda, když mi nikdo nikdy neřekne, že jsem živel :-) co udělala naposledy René, čemu jsme se zasmály??? Hasičák? 20.10.... to uběhlo mraky času a od té doby od ní nepřišlo nic, co by mi jen vzdáleně připomínalo živelnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarinko, tak jsme tu myslím jediné dvě které fandí René.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, dnes musi vyhrat Milan, prijde mi to naprosto jasne uz od zacatku souteze, ale fakt. rene tam uz davno nemela byt, takova urvana pizda, co nesnese, kdyz neni ve stredu pozornosti kluku. A Dominik, o tom je snad skoda mluvit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, ten hasicak nebyl zorvna vtipny, ja tohle niceni veci nenavidim a Rene je u me odepsana uz davno :-|
Odpovědět
Hojte kočky, vy jste toho nakecaly :-o ale dočítat nestíhám :-( doufám, že Milan dnes vyhraje, jinak mi mě snad kleplo :-N Sabci pošli mi prosím smsku, když si na mě vzopmeneš ;-) a jestli tam neude Milan, tak mobil poletí do arény mezi motorky ;-) :-p
Odpovědět
Jsem včera zahlédla průběžný hlasování a bylo to zhruba, fakt ZHRUBA takto: 1) 600 hlasů, 2) 2 500 hlasů, 3) 14 000 hlasů Takže myslím že je to jasný a Milan to vyhraje ;-) Marti: Na motorky? Vy se půjdete podívat na feestylisty? =-) Console: Naprostý souhlas holka ;-) :-)
Odpovědět
přesně já si taky myslím že René je křivák co umí jen pomlouvat a manipulovat
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se René nejvíc zhnusila tím jak se vrátila ve čtvrtek z duelu a nenechala ani Marcelku říct rozlučnou řeč a celkově tím jejím histerickým chování, z těchto tří bych to přála Milanovi. Sice zase chlap, ale co se dá dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Misicka,moje řeč. ;-) Sabi,podepisuju se pod tvůj příspěvek z 00:11.Mluvíš mi z duše,holka,no jo,osudová. :-D
Odpovědět
Holky tak už jen pár hodin a máme po ptákách ;-) 8-) koukala jsme na kameru a René se furt cumká s Domčuškou je to už až trapný ale oni ani nic jinýho neumí 8-)
Odpovědět
teda te´d zrovna Domčuška leží nataženej v obývačke a spí :-D to je taky jeho oblíbená činnost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Draguš,to nemusíš koukat na online,on za tu dobu ve vile nic jiného ani nedělal,to si můžeš pustit jakékoliv video a tam bude stále stejný obázek,s tím rozdílem,že občas leží i ložnici anebo v teplejších měsících i venku. :-D :-D Mně je z toho trochu smutno,že už to končí,jaké téma si založíme od zítřka?
Odpovědět
Profilova fotka
dáme si za úkol, vymyslet si název nového tématu, takže po přímáku si řeknem, jo? vemu si dom šáňo a zapiju Milanovu výhru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky budu slavit, moc mu to přeju. :-D
Odpovědět
jojo, přidávám se k většině, už aby to vyhrál kluk jeden:-))
Odpovědět
Už se těším jak řeknou Milanovi, že to celý vyhrál. Jsem zvědavá na jeho reakci. :-) A smutno je mi taky trochu, musíme vymyslet nové téma...... x-) Mně zatím nic nenapadá |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc bych Vám přála, abyste slavili, ale vyhraje René, takže budu slavit já.
Odpovědět
pokud vyhraje René tak budu slavit taky...to že nejsem tak blbá jako většina národa ;-) :-D 8-) ale to by fakt muselo už bejt koupený René je nesympatická kam se podívám teda kromě sarinky a doldy ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já holky pít nemůžu,opět jsem v dietě,tak to Mildovo vátězství zapijte za mě.Snad nejsme národ blbů,abychom to dali René. =-)
Odpovědět
betu však já taky budu zapíjet mlíkem a čajem ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?