Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejdíl vydržela tancovat Ivana a Radim až do rána. Byli fakt dobrý. David už to nedal a odpadl , ale i tak vydžel dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám, že poletí Julek i když včera se mi zdál docela vtipný ;-)
Odpovědět
Tak to je mazec ;-) jsou dobří, no :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To jo já bych to asi nedala tak dlouho ]-(
Odpovědět
Ale třeba jo!!!!!! Kdyby si byla v té situaci co oni!!!!!! Zavřená jak dlouho bez světa, jenom v bedně s cizíma lidma!!!!! A vidina to, že se dostaneš aspoň na jeden večer ven =-) =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No musela bych to zažít abych věděla zda to vydžím či ne. Já která jdu na dízu a po dvou hodinách mě bolí nohy :-D
Odpovědět
ahoj holky mě se líbila ivana s jakou radostí mu dala ten šátek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo nic nepředstírala a byla upřimná ;-)
Odpovědět
Já to neviděla, ale na ofiku VV psali, že to měla výborně přichystané, tak snad to dnes pustí znovu a kouknu na to!!!!
Odpovědět
misicka přesně
Odpovědět
Profilova fotka
Měla moc dobrou řeč, mě se to líbilo :-)
Odpovědět
Kurňajs se na to dnes budu muset podívat, když jí tak chválíte :-D :-D ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
martinka :-D :-D :-D
Odpovědět
Hele, že bych s ní začala sympatizovat s Ivanou????? To by mě měla Bety zase ráda =-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko,já tě mám ráda pořád,ale měla bych tě ještě víc. :-D
Odpovědět
Jo jasně.... no tak já to Bet ještě zvážím, to je zajímavá nabídka :-D :-D :-D :-D :-D ;-) :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
marti, já bych tě taky měla ještě víc ráda :-D
Odpovědět
Teda holky neblbněte, to je výzva :-D :-D no tak já se dnes podívám na rekap, shodnotím situaci a potom Vám dám vědět :-N :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobře, budeme se těšit...
Odpovědět
Ok... tak večer páček, jdu konečně domůůůůů :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - opovaž se!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nedá mi to,ale pardon - Ivana nebude asi extra IQ - když ani neví co je to hymen nebo kdo je narcis a spousta dalších věcí..... :-N
Odpovědět
Sari ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - ;-) Tak večer holky a koukejte ať jste tu všechny :-D
Odpovědět
Pokusím se, přeci jenom je pátek, bláznů svátek, tak jestli nepůjdeme slavit do hospůdky :-D :-D :-D :-D ale když ne, tak mě tu máte ;-) :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude v hospůdkách plno - budou tam příznivci Ivany :-D :-D :-D Sabi? :-N Betulko? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím,že to není o IQ nevědět,co je hymen. :-D
Odpovědět
Holky zdravím :-) :-) Já bych se jenom chtěla omluvit, že budu mít absenci. :-N :-D Přijel mi po delší pracovní cestě přítel a tudíž se mu budu muset věnovat. x-) Tak to hezky zvládněte i beze mne :-) a já se tady za Váma pak příjdu podívat... ;-) ;-) Stejnak jsem zvědavá co vlastně je mezi René a Dominikem. Řekla bych že Dominik je asi okouzlený, ale u René si nejsem jistá.... Tak zatím pa pa A moc zdravím všechny holky Vyvolené :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kotatko,máš to omluvené. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pokud já vím, tak tam plácali blbiny všichni a schválně, ne? :-D kotatko: to je dobrý: budu se mu muset věnovat, určitě bys byla raději s námi, že? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?