Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sophii,to bude nejspíš až dneska v rekapu. ;-)
Odpovědět
Holky vy byste mu dali, ale já bych se k Vám s radostí přidala, byla jsem na obídku a vy toho tolik nabrebentíte!!!!!! :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dominik to má vymyšleno dobře. Vypalcovat chtěl,aby měl možnost vybrat soupeře. Věděl,že by si ho ve čtvrtek každý vzal. Myslíte,že si vezme Ivanu, když jí dal palec?
Odpovědět
Petinek... třeba jo a pořád tajně doufám, aby v pátek dali vybrat někoho ze čtvrtka :-D :-D a v sobotu by vypadl Dominik a ještě někdo z jeho "partičky" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to by bylo super, ale myslím, že dva vypadávat nebudou. Je to jen neoficiální info a proč by se Prima ochuzovala o jeden týden sledovanosti.
Odpovědět
No co si budeme povídat ta sledovanost není nic moc, i já jsem se včera raději koukala na fotbal a to je co říct :-N :-N poslední dobou mě to fakt nějak nebere!!!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj,to je pravda, ale myslím, že s těmi dvěma vypadávajícími to nebbude pravda. Kdyby jo,tak jsem jenom ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám, že budou vypadávat dva!!! :-)
Odpovědět
holky, kdo dostal palce?
Odpovědět
Profilova fotka
Skaf,Dominik. ;-)
Odpovědět
Skaf, Dominik... Ale prý je všechny přemlouval, aby mu dali palec... On dal Ivaně, tak možná si vezme jí...Ale taky je možné, že bude trojduel, což někde proběhlo, tak to by bylo zajímavé, kdyby vypadli dva:-)
Odpovědět
Hele ale loni byl také trojduel, tak snad nás nezklamou :-D ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ale loni vypadával jen jeden,nemýlím-li se? :-)
Odpovědět
Jo aha... já jsem měla namysli, že dva..... Tak už nám to zase začalo, tak doufám, že tu nebudu sama!!!!! ]-( :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Loni byl trojdule, ale Bet má prvdu, vypadával jen jeden :-|
Odpovědět
No teda ten Dominik, byl fakt trapný, Juliuse nesnáším jen ho zahlídnut v koutku obrazovky.... David mě docela pobavil s těma koňma :-N
Odpovědět
ken je taky trapnej jak ze sebe dělá chytrýho
Odpovědět
Profilova fotka
Mě teda pěkně se.. Dominik, nemám sice ráda Kena a Juliho, ale pro tento týden vede fakt Domino, co tam zase ted předvádí, no snad jde ven.
Odpovědět
Profilova fotka
vždycky na konci jsou tři, ne? Já se teď vrátila z divadla, byla to fantazie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Domino na podpatkách je fakt masakr!!! :-)
Odpovědět
A na čem jste byli Sabco???? :-o Kde je Bet??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vandička prý nějak kašlala, tak jestli spolu už nehajají :-) Na Švestce (Cimrmani)
Odpovědět
Jj...super, hlavně, že se líbilo..... ;-) Jo aha... no jsem slyšela, že se zase blíží chřipka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to snad ne, zrovna se z toho zotavuju!!! :-(
Odpovědět
Jééé chudáku, no já také nějak kýchám a smrkám.... viděla jsi NS??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jenom kousíček, byli jsme v tom divadle :-)
Odpovědět
Jj... David tam měl transvestitu :-D chudák Milča :-D :-D :-D Sabi dobrou a hezké sny!!!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
David? proč David? a chudák Milač? ty tu napíšeš něco do pléna a pak zdrhneš!!!??? :-)
Odpovědět
Ahojy Sabco.... se nerozčiluj :-D :-D Proč David nevím :-( no a chudák Milča, bo ho tam oblizoval a oblejzal =-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.vyvoleni.centrum.cz/index.... Už aby byl doma,mamlas. Jinak já včera vypla comp brzo,byla tady nuda,nikdo tady nebyl. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?