Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já úplně čučím, bych mu nechala dát sedativum!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,už máme nakafráno 3300 příspěvků,pěkněěěěě!
Odpovědět
Profilova fotka
Je to komediant, nevěřím, že byl tak moc napitý. A měli by mu to zítra spočítat. I když ono je to jedno, když ne on,tak snad Ken nebo uplakánek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tedy ten byl vcera hustej ten domino.....me pripadalo, ze to ani moc nehraje, ze byl vazne ozralej. doufam ze dneska vypalcujou marcelku a ta si vezme juliuse a ten konecne v sobotu vypadne!
Odpovědět
Profilova fotka
No holky,ten dominik to včera fkat přehnal,debil,možná to hrál,ale byl každopádně jak doga,mohl by vypadnout i s Kenem a Julim. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vsimla jsem si, jak meli rozcticku - ivanka je fakt hrozny drevo :-) dyt ani nemeli delat nic extra narocnyho a ona ani ty zakladni kroky nezvladala....
Odpovědět
No oni jsou tam dřeváčci, všici Marcelka, ještě jakžtakž, ale jinak všichni by potřebovali kladivem do nohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ehm rozcvicku :-D no ja chapu ze ne kazdej ma rytmicky citeni, ale ivus - to sem jeste nevidela takovy drevo. Meli by dneska vypalcovat domina - chapu ze byl nalitej, na druhou stranu mu ale snad neni 17 ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím,že to dnes schytá Dominik anebo Julda.A oba by klidně mohli vypadnout.myslíte,že už tento týden bude ten trojduel?
Odpovědět
Profilova fotka
hele a bude to vazne ? bylo to nekde oficialne? to by bylo husty, chtela bych videt, jak by se julius tvaril - poseroutka.
Odpovědět
Nechci nějak omlouvat včerejší chování Domonika, ale raději bych aby vypadla osvědčená trojka:)) Radim - Julek - Keníček blbeček :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem jednoznacne pro juliho, ale myslim, ze ho dneska zase nevypalcujou. ten blb tam jeste chvilku bude panbickovat :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Jojo aby nakonec neskončil na bedně ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To snad ne,děvčata,nemalujte Bertíka na zeď. :-D Radim u mě poprvé získal body,jak se choval k ožralému Dominovi,já bych kolem něj taky nechodila po špičkách jen proto,že je šrot,za sedm let co jsme dělala v hospodách jsem na ožralce zvyklá a dělala jsem jim to samé. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já jsem ožralího Dominika neviděla ]-( Dneska pude Juli a nebo Ken :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím si, že Kena nedají. :-|
Odpovědět
Já také myslím, že Ken nepůjde!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale já chci :-( , aby vypad ]-( Tipuji to dneska na Milana
Odpovědět
Já už ani netipuji, spíše doufám v mé přání!!!!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti,já myslím,že to klapne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se budeme modlit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
modleme se za Julka, ať už konečně tááááhne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se modlit neumím,ale co,on taky ne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moblitbu si může vymyslet každý svoji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,nevím,nevím,na ofiku psali,že si Dominik objednal u všech palce.Třeba si vezme Julka,ten Kena a sva poslední jmenovaní poletí ani nestihnou sbalit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nevim nevim. Když by si vzal Ivanu, tak to bude vyrovnané a obávám se, že by se vrátil :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ivanu neeeeeeee,ještě mi ji tam nechte.Celkem jsem čuměla jak se vážili,myslela jsem si,že jsem na tom líp než ona a nejsem. :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se teď naštvala a z vypětím všech sil jsem opravila světlo v koupelně (tři dny nesvítilo)... bojím se elektřiny, ale zvládla jsem to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooj zlatíčkáááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooooj,kde vězíš? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?