Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska se dobrý silikony nepoznají..no, ale divná byla..a obličej byl jasnej transexouš :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Připadla mi jako smrtka :-)
Odpovědět
Mis... tam si se nemusela hlásit jenom s klipem, stačili fotky ;-) ale jestli je tam vystavila :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já je určo neviděla,a ani mi to neva,se mi vůbec nelíbí,tak se nebudu trápit pohledem na ni. :-D \Kdo ví,kdo z její rodiny dělá na Primě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Strana 100,teda holky,vy kafráte. ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a pak ženský nejsou drbny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neeeeeeeeejsoooooooooooooooouuuuuuuuu,chlapi jsou daleko horší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, chlapi jsou horší :-D
Odpovědět
Souhlas s Bet, jenomže oni to nepřiznají!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdo dnes dostane palce?
Odpovědět
Profilova fotka
Juli nebo Nancy. :-D
Odpovědět
holky já v poslední době vv vůbec nestíhám...ale včera jsem viděla noční show a giny mi teda líto není chovala se jako debilka tak ať jí ukazujou, je fakt že teda měla postavu jak chlap kozy žádný ale stojku a tancovat to jí šlo dobře... ;-) ani jsem neviděla Katku tak nevím jak a co tam prováděla, ale nehcápu jak někdo z venku může tíhnout k tomu švéďákovi Kenovi a k René...to snad nejsou normální lidi...můj favorit je David, teda ten tam skoro není vidět a Marcela ta se mi líbí víc a víc... tak kdo dneska Nancy? Juli? Ken??? ať jdou všichni ven (já už básním 8-) jo a samozřejmě všem díky za hlasy a doufám, že když klikáte na Vandušáka tak to rovnou házíte i nám :-D 8-) i když teď už jde asi jen o čest...700 hlasů za den to fakt nedáme :-D 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dragi, no jasně, beru to postupně:) nejdříve Ty a potom Bet :-N :-D :-D :-D :-D Jinak si přeji aby táhnul Julek kulek 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: přesně, já furt přemýšlela, co mi na ní nesedí :-D a mě teda G. ničím nevadila, naopak měla jsem ji raději jak René a její čoklíky... a René je fakt slizoň, se mi vždycky ježí chlupy, když ho vidím, fuj!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska budu mít radost když vypalcují René, Juliho a nebo Kena :-D
Odpovědět
Ken.....VEN !! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kotatko: souhlas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi,to jsem nějak nepochopila,s tou René,ona je on? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne René, Katka... ta co tam byla na víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale stejně to máš nějak divně napsané,ne?Přečti si po sobě příspěvek z 17:24. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi na tom stejně jako já a to nejsi na MD. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pro Sabču. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
sice nejsem na MD, ale jsem už sedmý týden nemocná!!! bet, malá má překrásný očka!!! je to fakt kóča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty tam těch alb máš víc?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ,3,jsem maniak na focení malé. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nahoď i ty další ;-)
Odpovědět
Bet.. také jsem nakoukla a Vandík je přebornice ve šklebících, co?? :-D :-D :-D Je roztomilá kočenka malá ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... a http://www.modrykonik.cz/album/album.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taaak a 3000-cí příspěvek je můůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?