Syndrom vdané ženy :-D

Profilova fotka
Kolik se tu najde žen, které nehodlají propadnout ostříhání po svatbě :-D já teda ne, nevím proč.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ne, já mám opravdu hodně krátké vlasy už teď, tudíž zkrácení by znamenalo tak na ježka :-D
Odpovědět
nevim co je to za syndrom ale jsem více jak rok po svatbe s zadne strihani se nekona
Odpovědět
Profilova fotka
Já nosím vlasy běžně krátké, protože je mám strašně nekvalitní a řídké, ale už odjakživa mám vymyšlený účes, který jde z vlasů po ramena a delších. Kvůli svatbě jsem si tedy nechala narůst po ramena a upřímně, už se nemůžu dočkat, až zas budu na kluka. Ale za ten jeden den mi to prostě stojí 8-)
Odpovědět
Já jsem v době svatby měla vlasy do pasu a teď je mám těsně nad zadek, takže asi tak. :-) Nějak nevidím důvod měnit kvůli rodinnému stavu účes nebo třeba styl oblékání.
Odpovědět
Ja si nechala vlasy pred svatbou rust a uspesne v tom pokracuji :-)
Odpovědět
@vladimira_l Já jsem vdaná přes tři roky a vlasy mám ještě delší než při svatbě. Jinak tedy kolem sebe vůbec nepozoruji, že by si ženy po svatbě stříhaly vlasy. Ani nevidím důvod. Většinou mají stejný účes, jako předtím, některé mají vlasy dokonce delší, protože si je na svatbu nechaly dorůst a už je neostříhaly. Spíš si stříhají vlasy čerstvé maminky, ale tam je to většinou z praktických důvodů, protože jim začaly po porodu padat vlasy.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnevdana mluvíte mi z duše, pokud mi to vyhovuje, líbí se mi to a vlasy jsou zdravé...proč stříhat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanih Já jich mám kolem sebe právě nějak dost :-) a stím padáním vlasů po porodu...ono totiž to záleží, jak se tělu dodávají vitamíny ale hlavně minerály, protože během těhotenství je to prostě dvojnásobný výdej :)
Odpovědět
@stastnevdana Tak důvodem nebývá úplně to, že se změnil rodinný stav. Spíše jde o to, že třeba některá nevěsta plánovala krásný účes z dlouhých vlasů a dlouho si je nechávala narůst. Někomu hodně dlouhé vlasy nevyhovují, tak jsou potom rádi, že je můžou zase zkrátit. :) Já si je také nechávala narůst dlouhé a podařilo se mi to. Jenže mi už opravdu překážely, v noci je zalehnu a nemůžu se hnout, mytí a starost o ně je náročnější apod. Mně by teda krátké neslušely, takže jsem zkrátila jen o 10 cm a stejně to nikdo nepoznal...:)
Odpovědět
@neyki Jasně, to bývá vcelku běžné. Nicméně mám v okolí i holky, které nosily celý život dlouhé vlasy, a po svatbě je najedou ostříhaly, protože se to přece pro vdanou paní nehodí. :-D A to samé někdy teda i s oblečením...
Odpovědět
Já se ostříhala asi dva týdny po svatbě... dlouhý vlasy jsem měla celej život a už mě to nebavilo, nehledě na to, že v práci už sem to stejně mívala jen v culíku.. tak jsem čekala na svatbu a pak šmik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se po svatbě nechala ostříhat, ale dělám to tak každý rok. Vlasy nechám zkrátit a ony zas za rok dorostou, takže žádná extra změna :-) Ale třeba sestřenka je toho krásným příkladem. Své krásné husté dlouhé vlasy si nechala po svatbě ostříhat na styl "hrnec" neboli maloměstská panička, protože je vdaná přeci :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak nekdo to dela, protoze si nechal vlasy dorust jen kvuli ucesu a pak se jen vrati k puvodnimu stylu,ale taky mi to prijde jak epidemie...a pak jeste s detma, to jdou vsichni na sestrih podle hrnce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si vlasy zastrihla naopak před svatbou, ale jen jemně...celý život nosím dlouhé a plánuji to klidně nadosmrti, krátké nechci :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si kvuli svatbe nechala narust vlasy po svatbe jsem byla u kadernice a ta mi to ostrihala cca o 10 cm ale porad to nebylo ono tak jsem si je ostrihala i sama o dalsich 15- 20 cm ted je to ono mam je dlouhe pod ramena
Odpovědět
@stastnevdana Tak to taky nechápu. :)
Odpovědět
mám dlouhé kudrnaté vlasy, kdybych se ostříhala vypadala bych jako květák... nemluvě o tom, že by to můj manžel oplakal, trne vždycky, když jdu k holiči. Nějak to nechápu... jsem vdaná tak musím na krátko? Přestat nosit krátké sukně a přestat se chovat jako magor? Hmmm... Tak v tom mě asi svatba neomezí.
Odpovědět
Profilova fotka
To je úlet :-D mi vlasy rostou dál a ještě nějaký čas porostou, každopádně je nešmiknu jen tak z rozmaru ale s cílem darovat je na výrobu paruky pro onkoloicky nemocné ženy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si nemyslím že by šlo úplně ve všech případech o nějaký rozmar, že už je to vdaná paní a neměla by mít dlouhé vlasy, ale často jde spíš o důsledek... hodně holek co tady čtu si nechá před svatbou narychlo narůst vlasy, nestříhají si ani ošklivé konečky v touze po princeznovském účesu a používají různé preparáty pro rychlý růst a pak to dopadá tak, že vlasy jsou sice dlouhé, ale hnusné :-) takže po dnu D běží rychle ke kadeřnici a těch nezdravých chudinek se zbaví :-) Jsem ráda, že nejsem jednou z nich a vesele si i po svatbě nechávám vlasy zdravě růst dál :-)
Odpovědět
Já třeba vlasy oproti svatbě zkrátila, ale hlavně proto, že mi poslední dobou více padaly (nejspíše jako důsledek všech stresů spojených mimojiné se stěhováním do cizí země) a potřebovaly odlehčit. kdyby bylo an manželovi, tak by mi v tom zabránil :) Ale padat už přestaly, tak to snad pomohlo.... Jinak mě třeba přijde strašně divné, dkyž holka nosí celý život krátké vlasy a dorůst si je enchá jen kvůli svatbě. Jakoby si pak ženich rbal někoho jiného ;) ten můj měl hlavní požadavek, že mě chce u "oltáře" poznat :D @rolfickova Souhlasím :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?