Svatba 2018

Profilova fotka
Holky plánujete některá svatbu r. 2018? Už zařizujete? Říkám si, že je ještě dost brzy něco nakupovat a shánět, ale nedá mi to :-D Máme zatím datum, místo obřadu a hostiny (jedno místo), fotografa a vizážistku-kadeřnici :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
@cathybemoa Na místo a fotografa určitě brzy není, ba naopak :-)
Odpovědět
My máme 18. 8. 2018 a už máme skoro všechno. :D Jen výzdobu, kterou budu dělat sama nemáme. Já sama jsem svatební fotografka a 2018 už se docela plní, tak si pospěšte. Hlavně místo, catering a fotograf. Jestli budete chtít kameramana, tak i toho doporučuji zamluvit předem. Ti dobří se zamlouvají hooooodně dopředu a do špatného nemá smysl investovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestinka_svatba Tak to jste mě uklidnila :-D Jak to máte prosím ale s místem obřadu, hostiny a matrikou? Mně na penzionu (kde bude obřad, hostina i párty) a matrice řekli, že je moc brzy, že si termín mohu rezervovat prakticky až v lednu 2018, přičemž termín svatby máme červen 2018. Trochu jsem z toho nervózní, tou dobou už toho budu mít spoustu naplánovaného. Např. fotografovi jsme už posílali zálohu. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cathybemoa já bych na ten úřad šel a zamluvil jsi termín pak ho někdo vyfoukne a bude problém
Odpovědět
Profilova fotka
@poldik To právě vím, ale na matrice mi řekli, že je brzy a termín budu moct zamluvit až v lednu 2018 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cathybemoa škoda že tam není znamej to by šlo jinak
Odpovědět
Profilova fotka
@poldik To máte asi pravdu :-D
Odpovědět
Obřad bude církevní a oddávat nás bude náš známý farář, jinak s matrikou by byl problém. Dá se zamluvit až na konci tohoto roku. :/ Ale kdybych měla mít civilní svatbu a matrika by mi zamítla termín, tak bych si najala někoho, kdo nás oddá „na oko“ a nikdo by o tom nevěděl. Pak bychom jen na úřadě podepsali papír. Nám nechtěl zamluvit termín kameraman. Nakonec jsme si našli jiného a už nám vymýšlí i předsvatební video. Vám budou říkat, že ještě nemůžete rezervovat termín a pak Vám ho někdo vyfoukne. Radši bych našla jiné místo. :/ Jinak všechno ostatní šlo rezervovat v pohodě. :)
Odpovědět
My taky plánujeme svatbu až příští rok a až na podzim. Zatím nemáme vůbec nic, ani termín zamluvený, myslím si, že je pořád moc brzo na vše. Navíc nebudeme mít žádnou velkou svatbu, jen takovou tu rodinou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam sice svatbu letos, ale z vlastni zkusenosti vim, ze nema cenu nic planovat dokud nemate zamluveny a potvrzeny termin na matrice. My jsme meli v zari a pak jsme pomaloucku a po lehoucku zacali.. saty, pak zas misto hostiny, fotografa. V lednu az meli vsichni nove diare tak kadernici, kosmeticku. Ted tri mesice pred svatbou kolacku, dort, .. A jsme rada, ze jsem si to tak rozvrhla. Kdyz mam chvilku cas, neco poresim a nestresuji. Neumim si predstavit, ze bych na vse mela treba jenom tri mesice. Hlavni je matrika, misto hostiny a fotograf.. to byva prvni pryc.
Odpovědět
@cathybemoa My máme svatbu ted, červen 2017, na matrice jsem byla červenec 2016, řekli nám, že je brzy, že se termíny zamlouvají od října. tak jsem tam v říjnu přišla, řekla, že si chci zamluvit termín a ejhle...v našem termínu byla nějaká akce, takže neoddávali v obřadní síni, jen venku. nakonec to máme jindy a jinde, ale na to si taky dejte pozor. Aby vám v lednu neřekli, že neoddávají, kvůli nějaká akci. Ptala jsem se, zda jde udělat nějaká výjimka a řekli, že v žádném případě...
Odpovědět
Profilova fotka
My se máme brát 23.6.2018 a už teď zamlouváme místo, máme určené svatební menu, raut, candy bar. Víme jaký bude styl svatby, kolik a jaké hosty tam budeme mít, kde budeme trávit svatební noc, také víme přibližně jaký bude program. Chybí nám výzdoba, květinářství, vizážistka, kadeřnice, fotograf, kameraman, šaty,oblek. Spoustu věcí budeme dělat sami např. svatební oznámení, menu, program, jmenovky, děkovné cedulky, kapsičku na příbory atd. Chci vše plánovat v klidu a ne ve stresu že za 3 měsíce to musím stihnout vše připravit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My mame 14.7.2018 a rada bych toho uz mela hotovo co nejdriv co nejvic, ale kdyz matrika nam dava moznost rezervace data az v unoru... pekne me to stve. Mam pocit, ze uz ted nestiham. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@morrighan Nám řekli na matrice, že víc jak rok dopředu je nesmysl si rezervovat oddávajícího. takže mi máme polovinu věcí zařízených, ale to hlavní nám chybí matrika... a já jsem z toho dost nervózní...
Odpovědět
Profilova fotka
@dudlik226 Právě :-/ taky jsem z toho nervózní.. Paní na matrice byla sice opravdu milá a dokonce si nás napsala (datum, místo, cca čas obřadu), ale že nám bohužel nemůže 100% zaručit, že to tak bude. Máme si přijít po novém roce. Jinak vím, že času je dost, ale taky bych si ráda udělala spoustu věci sama, jak říkáš (oznámení, jmenovky, výzdobu, budu si i sázet květiny na zahradě, sladké..) Můžu se zeptat kolik lidí budete mít a na kolik vás vychází oběd a raut? My budeme mít kolem 50-60 lidí a lámeme si hlavu s rautem (kolik čeho)
Odpovědět
Profilova fotka
@dudlik226 No nam prave neco podobneho, ale kdyz si nemuzeme byt jiste datem, bojim se cokoliv dalsiho na ten termin rezervovat, aby nam pak nerekli, ze smula, ze ten den zrovna neni moznost. :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 12 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, a pokud přemýšlíte o svatební výslužce pro hosty či jako výherní dárky do tomboly při svatebním kvízu, můžeme dodat bylinné a ovocné sirupy, tradiční i netradiční džemy a pečené čaje. Látkové kloboučky ladíme do barvy Vaší hostiny. Osobní odběr v Praze nebo okolí Lázní Bělohradu nebo zasíláme přes PPL.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?