Jak na svatbě nebrečet?

Ahoj holky, žádám Vás o radu.. Mám hrozný strach, že budu ve svůj svatební den od rána bulet jak želva.. Nemáte nějak triky, rady jak tomu předejít? Prosím?? Ještě k tomu jsem ve 4. měsíci a emoce se valý ze všech stran.. Jak jste to měly vy? Díky L.
Odpovědět
@lucienx já se toho taky bála - dojme mě kde co...... ale kupodivu všechno proběhlo bez problémů. Naopak celý den mi bylo do smíchu a nic jsem nemusela rozmrkávat :-)
Odpovědět
Někde jsem četla,že je nejlepší představit si oddávajícího,jak sedí na toaletě...Ale to mi přijde jako nejkrajnější řešení... :-D Podle mě atmosféra udělá divy s každým,tak je lepší to pojistit voděodolnou řasenkou. A třeba myslet na něco úplně jinýho,než na to,že se vdáváš.Ale to si zas neužiješ svůj den D,který se už nebude nikdy opakovat... Já mám slzy v očích už teď,když si představuju jaký to bude,a tuhle jsme šli s mým nastávajícím kolem kostelíka,kde se za 2 týdny berem,a rozklepali se mi nohy,nechci to vidět za ty 2 týdny...
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky hrozně bála, ale brečet se mi nechtělo vůbec, i když jsem byla dojatá... asi jsem si to tak moc užívala, že na slzy se prostě nedostalo :)
Odpovědět
Teď zrovna s přítelem vybíráme písničky k obřadu a brečim u toho, jen když si to představím. A už úplně vidím, jak bude mamka brečet a to mě rozhodí tuplem.. No co s tím budu dělat opravdu nevím :-)
Odpovědět
Já teda ani normálně nejsem moc dojímavá, i když se občas stane a na svatbě jsem slzela jen při gratulacích. U všeho jiného jsem se soustředila na dané události a byla šťastná. Podle mě záleží na tvém založení a s ním moc neuděláš, ne na povel. Já nedávám tyhle emoce moc najevo na veřejnosti, o to víc to pak prožívám v soukromí.
Odpovědět
Profilova fotka
Bulim pořád a u všeho dojemného. Ještě večer před tekly slzy proudem, když jsem si pouštěla písničky. Ale světe div se, na svatbě ne. Neskutečně jsem si užívala to štěstí a celý den ;-) Neboj, to dáš ;-)
Odpovědět
až si tě vezme do práce vizážistka tak ti vysvětlí, že slzy jsou pro make-up to nejhorší:-) Snad to na mě zapůsobí. Já bych spíš chtěla, aby naše svatba byla spíše ve veselém duchu...
Odpovědět
@lucienx no holka to pujde tezko :-) pri obradu moc neposlouchej co oddavajici rika....jen tak na pul ucha at nezapomenes rict ano :-) No ale u nas jsme se otociti a vsichni zacali tleskat a to byl konec....rvala jsem jak zelva.....a rano kdyz si pro tebe prijde tak taky urcite budes brecet.....a kdyz budes s tatinkem vychazet z domu tak asi taky.... No proste si to uzijes se vsim vsudy jako my vsechny :-) No a makeup jde udelat cely vodeodolny, tak kdyz si o nej reknes tak ten by nemel byt problem.Rvala jsem cely den a makeup byl ok.
Odpovědět
@lucienx Asi nikdo ti skutečně neporadí, jak nebrečet :) Já bych ti poradila kvalitní a precizní make-up :-D Já brečela, když jsem se měla poprvé setkat s manželem (měli jsme focení ještě před obřadem) a pak jsem začala hned při nástupu a celý obřad, který trval zhruba třičtvrtě hodiny, jsem probrečela buď smíchy nebo dojetím :) Kupodivu, když jsem si šla v 5 ráno lehnout, všechno drželo jak mělo. Akorát doporučím, aby nějaká blízká osoba měla u obřadu k dispozici kapesník :-D
Odpovědět
@lucienx My s mým snoubencem to řešíme taky a oba, ale prostě jsme si řekli, že se tím nebudeme předem stresovat. Slzy ke svatbám patří a na fotkách vypadají krásně. Takže to chce si s sebou vzít kapesníček a neřešit to ;-)
Odpovědět
@simone5 S manželem jsme na svatbě plakali oba a náhodou jsou z toho moc hezké a dojemné záběry na videu. Jak říkáš, k svatbě to patří :) Ale ten kapesníček si fakt ohlídejte. U mě maminka ani svědkyně neměla a při gratulacích jsem byla ze začátku strašně nervozní, aby mi neteklo z nosu :-D
Odpovědět
Jo a je dobry kdyz treba svedkovi das za ukol aby mel kapesnik a ty se jen otocis a on ti ho poda.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, jsme moc ráda že jsem našla takovou diskuzi, jelikož já sem brečela i u čtení tady toho :D Stačí mi fakt málo :) Ten voděodolný mackeup beru jako samozřejmost, ale trochu se bojím že takovou zátěž nevydrží. V jednom svatebním studiu nabízejí svatební líčení za cca 1 000,- a kosmetička, která je z bližšího okolí má svatební líčení za 500,- Jaké máte zkušenosti s voděodolným líčením, aby vydrželo celou dobu hezké a jejich cenou?
Odpovědět
taky sem se bala jak budu brecet atd bla bla bla a vis co? brecela sem docela dost a na druhou stranu sem se i smala a sem za to rada - proste tak sem to citila zadna pretvarka a o to je i hezci video a nestydim se za ty krokodyly slzy :-D a roztecena sem vubec nebyla....jen sem si kvuli odpolednimu foceni dodala tvarenky a korektor pod oci a bylo to
Odpovědět
Zkus si vygooglit Bachovy esence. Už jsem na ně z více stran slyšela samou chválu. Konkrétně můžu doporučit paní Martinu Taubrovou - terapeutku Bachových esencí.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Já jsem brečela a do toho se smála. A bylo mi to úplně jedno, make-up se dá poopravit. O ty emoce bych přijít nechtěla!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?