Jak jste na tom? 😬

Profilova fotka
No já vás zdravím dámy... Zítra je to přesně měsíc do naší svatby... Dnes jsem dostala první panickou ataku 😅 začala jsem tady ječet, že nic nemáme, je tam jeden stůl a já nemám stůl do fotokoutku, že jsem zapomněla, že nesmíme svíčky položit bez podložky a že nemáme látky... Trvalo to asi 2 hodiny kdy jsem chodila po pokoji, ječela, funela, nadávala, googlila a tak dokola 😅 koupila stůl, obepsala skleněný talíře a došlo mi, že látek máme 3 🍑😂 Takže jak jste na tom vy? Co vám chybí? Nám udělat 2 videa, dodělat svatební noviny, dodělat štafle, zkompletovat rámy a umýt okna a opravit stojany na obrazy. Jinak je vše vyřešeno a není důvod panikařit, ale tak snad se to nebude často opakovat 😅 Tak pište jak jste na tom 🤗 Mějte se 😊
Odpovědět
My máme do svatby měsíc dneska, zatím moc nesilim, ale v jednom kuse mám pocit, že jsem na něco nebo nedej bože na někoho zapomněla 😅
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik002 takže 10.9, vítejte v klubu 😅 joo já mám taky pocit ze jsem zapomněla něco velkého ale nevím co to je 😅
Odpovědět
Ja uz mam po a okrem dazda to bolo vsetko uzasne. Ale aj ten dazd presiel a aj ffoto v zlatej hodinke sa zadarilo 🙂 Skoda, ze niesom hostom na tvojej svadbe Tess, urco to budete mat paradne, ale nestresuj ta svadba to je jeden den a manzelstvo cely zivot. Tak snad ti pasuju tie obrusky v prestierani a vasa krasna jesenna svadba v Merunkaci bude aka si si ju vysnila 🥂 Tiez som mala pocit, ze som na nieco zabudla a ono vlastne nic nebolo, co by chybalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Též se hlásím k 10.9. ☺️ Můžu vás uklidnit, já nemám vážně téměř nic. A světe div se… zatím jsem úplně v klidu. Tak čekám, kdy přijde první panika.
Odpovědět
Profilova fotka
@kitycat ahoj, to me mrzí ze vám pršelo ale na tohle jsme krátký 🐦 😅 hlavně ze zlata hodinka vyšla 🙏 nám nevyšla na předsvatební tak ted už prostě musí 😁 Hele ubrousky neladí, s tím už se nenervuju - udělala jsem to venku víc cihlový a vevnitř víc růžový a už na to dlabu 😅 ale taky mě to stálo dost energie a i peněz to nějak předělat ale nelituju. 😊 každopádně děkuji, že su až tak daleko, že by si to přál vidět i někdo úplně cizí, to jsem vůbec nečekala 😍 Já ted dodelala prezentaci na nas svatební tanec 😅 už chybí jen video jako poděkování ufff a zítra máme prvni taneční lekce 😊 no litá to 🤗
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova budem na teba potom mysliet a praskni mi kludne do spravy nejake fotos 😉💍
Odpovědět
Profilova fotka
@kitycat fotos myslíš po svatbě ze jo? Asi Nechceš fotky cedulek předpokládám 😁
Odpovědět
My máme svatbu za tři týdny. Řeším ji intenzivně rok - chtěla jsem mít vše hotové dopředu, abych byla v klidu. No teď už vím, že to bylo zbytečné, protože i to, co se začalo dělat/vyrábět/navrhovat v březnu, tak vlastně komplet hotové je skutečně až dnes. Dost lidí mi říká, jak jsem napřed, ale mně to tak nepřijde. Nebo jo, někdy jo, mám takové vlny, kdy mám dojem, že už mám všechno a pak přijde ten dojem, kdy si myslím, že nemám vůbec nic. Ale to k tomu asi patří. A já si fůrt vymýšlím ještě další a další věci, takže potom se nemůžu divit, že fůrt nemám hotovo😄. Dodavatelé mi před tím rokem řekli, ať se ozvu v srpnu, takže vlastně po roce toho, co nosím své představy v hlavě, tak se o tom se mnou chtějí konečně pořádně bavit. Takže za mě je ten měsíc před svatbou úžasný, nejradši bych ho teď stopla. Protože teprve teď mám dojem, že se vše hýbe správným směrem a ráda bych si to pořádně užila.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Jasne ze po svadbe 🤣🤣 Normalne sa mi snivalo z toho tvojho postu, ze mam svasbu a ze vyzdoba nie je dokoncena, ze pribory su jedny zlate a jedny strieborne.. Ze nie su taniere... A to som nic neriesila, skratka co mali to na nasom mieste, to dali 🤣🤣 Takze hlavne klud snubenice ☺️
Odpovědět
@kitycat taky se mi o tom všem dnes zdálo 😄
Odpovědět
Máme stejný termín a nijak to nehrotíme, nevidím důvod se stresovat. Ženich nemá oblek, já si šaty vyzvedla tenhle týden. V úterý si jdeme pro kalkulaci oslavy, budeme domlouvat lavice, stan jsme zařídili minuly týden. Přesné místo obřadu zatím nevíme, asi až podle počasí. Nevím, kdo mě odveze a je mi to nějak jedno. Nevím, kdo mě odvede k oltáři (mám dvě varianty). Zítra jdu aspoň na zkoušku líčení a účesu. Zasnoubili jsme se v dubnu a určitě to neresime nijak intenzivně. Priority máme někde jinde než se stresovat, že ubrousky neladí s ubrusem (ubrusy nemáme a ubrousky netuším, jake budou). Chce to hlavně klid 🙂
Odpovědět
My mame za tri tydny svatbu,ted jsme zkompletovali oznameni,k veceru budeme mit kolace a zacnem rozvazet,kolace desny.pritel vysiluje,aby se na nikoho ve vesnici nezapomnela,v tomhle smeru jsem klidna. Jinak jeste taky dodelat noviny a letaky do fotoramecku,udelat velky uklid doma,domluvit raut a kvetiny(zamluvene jiz mame),hodne veci si vyrabim sama,takze jeste udelat zdobeni aut (klobouk, serpy) a tisice dalsich veci. Nejhorsi mi prijdou ty kolace, 🤭
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pilade každý ma priority a stresy někde jinde. Někdo se stresuje z prace, někdo z toho ze je těhotný a aby něco neudělal blbe někdo se holt stresuje z ubrousků 🤗 já se nikdy nestresovala z prace ale tohle je můj Vysněný den na který čekám skoro 20 let, takže ano stresuji se 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@petra406 to věřím ze koláče jsou desny proto jsme je eliminovali a u nás není ta tradice to rozvázet dopředu 😁 noviny taky potřebuji dodělat ale maji tam odstavce naše mámy a naší.svedci takže čekám vlastně na ne 😊 já už mám i kartičky se zasedacim pořádkem a i kartičky všude mozne (podepis se, makronky takový a makovy a podobný kartičky). Ve středu mám zkoušku makeupu a líčení tak se i docela už Těším 😊
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova To se klidně stresuj, já to psala za nás 😉 A ano, řešíme pro nás důležitější a závažnější věci, takže tohle opravdu bereme s lehkostí a v klidu. Teď jsme během jednoho dne vyřešili oblek, zkoušku líčení a účesu a kytky. A zbytek jsou jen drobnosti.
Odpovědět
Ahoj Tess, my máme den před váma. Dost to na mě teď padlo, hodně si toho dělám sama a najednou mám pocit, že jsem si toho naložila moc, že to nestíhám... Máme malou dceru a nechce přes den už moc spát, tak mám pocit, že nemám kdy tvořit. Najednou mám úplně výpadky, abych nezapomněla nějakou drobnost ale třeba důležitou 😄 Potřebovala bych asi nějaký seznam, kde budou vypsaný i kraviny od prstýnků až po stojánek na tužky, nebo nevim... 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@lararicon ahojky, zkus freelo... Já si ho nainstalovala na snoubencum pokyn, ze si tam píšou pracovní věci a sdílí se to mezi všemi 😁 dávám tam každý prdel, treba písek do sklenice s prskavkami a pak jdeš a odkliknes to ze hotovo 😊 plus určím co je moje a co pritelovo a jemu se to propise jako úkol co ma splnit 😊 co mas z toho, já ted naparovala 70 čerstvě vypraných ubrousků a vybuchl mi v ruce steam and go 😅 me už asi nic nerozhazi 😅 jen kdyby nedojel někdo z dodavatelů ale to se snad nestane 🙏 držím palce aby se ty chvíle naskytly 🤗 zbývá už jen 18 a 17 dnu ve vašem případě 😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?