Zkušenosti s úzkými svatebními šaty

Holky poraďte :) strašne se mi líbí tento typ šatů, ale zdá se mi, že asi nebudou moc praktické. Zajímá mě jestli se v tom da vůbec chodit a nějakým způsobem pohybovat? :D A další věc jde v nich vůbec sedět? Není to celé vyztužené? Kdybych je měla i nasvatební hostinu?
Odpovědět
@kulihrasekzeleny A už sis je zkoušela? První rada zní - dej na pocit :-) Druhá věc je, co od nich očekáváš, jak dlouho je chceš mít na sobě.. Určitě to nejsou šaty na svatební juchání.. Já jsem je chtěla taky (tedy ten typ), ale už při zkoušení jsem řekla ne.. jsou krásné na fotkách ale pohodlí v nich není. Je fakt, že nejsem supr štíhlá, třeba drobnějším holčinám to nevadí., ? :-) Vyztužené to nebude, ale je to ušité prostě napevno. Při zkoušce v salonu doporučuji se v nich posadit a uvidíš ;-)
Odpovědět
@motojitex dekuji za komentar. Prave ze chci mit jen jedny saty, takze i na oslavu. No a do salonu jsem jeste nedosla :D chtela jsem se prvni poptat tady. Jinak teda nejsem zadna hubenoura, takze.v nich asi stejne budu vypadat hrozne :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?