Ženich a světlý oblek

Profilova fotka
Ahoj holky, doufám že mi poradíte. Byli jsme s přítelem vybrat oblek, byla jsem ve stejném salonu, kde jsem si kupovala šaty. Nejdřív jsem tam šla s tím, že světlý oblek za žádnou cenu nechci - všude píšou, že je ženich potom nevýrazný a nevypadá to hezky. Jenže přítel zkoušel a pak vyzkoušel tento oblek a on i prodavač s prodavačkou mě začali přesvědčovat, že je to ten pravý oblek. Také se mi líbil, ale pořád jsem váhala, jestli radši nevzat ten tmavý, ale nakonec jsem se nechala "překecat" :-D ale teď se mi to trochu rozleželo v hlavě a malinko toho lituju, ale oblek je již koupený :D Co myslíte, bude tento oblek na fotkách vypadat dost výrazně? Potřebuju asi jenom trochu uklidnit, vím, že je to vlastně malichernost a hlavní je, abychom si to užili my dva :D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že mu neskutečně sluší a hodí se i k tvým šatům. Barva podle mě nehraje roli. A v černým saku tam budou všichni ne? :)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, přesně tohle mi říkal, že se aspoň odliší od ostatních
Odpovědět
Oblek i tvé šaty jsou překrásné. Oba vypadáte naprosto skvěle!!! Nenech se rozhodit. :-) (Podle mě kritika je vždy směrem k bílým oblekům které jsou ryzí zlo vždy a na všech)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za holky, něco takového jsem potřebovala slyšet :D
Odpovědět
@fyziowomen Máte na sobě naprosto dokonalé šaty! Prozradíte, prosím, značku? Vidím, že jsou z Nuance...
Odpovědět
Profilova fotka
jsou značky Pronovias, kupovala jsem je v Českých Budějovicích, byla to kolekce 2017, ale nikdo je přede mnou nenosil, byly nové...nevím jestli už máte šaty, ale budu je po svatbě s výraznou prodávat :D
Odpovědět
Profilova fotka
https://www.google.cz/search?q=pronov...
Odpovědět
Ten "oblek" vypadá jako kostým z nějaké pohádky. Nejde o to, jestli je světlý nebo tmavý, střih a detaily působí komicky. Pořiďte radši něco klasického a elegantního, to pak aspoň může využít i na normální nošení. Tohle je výrazné až až.
Odpovědět
Profilova fotka
no vzhledem k tomu, že už jsme ho koupili, tak jiný oblek opravdu shánět nebudeme :D myslim že ten střih vadit nebude, přítel rád nosí extravagantní oblečení a podobných "kousků" sak má ve svém běžném šatníku několik. Když si vybíral, tak i tmavý oblek si vybíral střihy jiné, než "klasické". Mě spíš šlo o barvu, jestli máte s tímto odstínem zkušenost jak vypadá na fotkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale děkuji za komentář, ani mě to nenapadlo, že by mohl působit komicky.
Odpovědět
@fyziowomen mně nepřijde komicky...nevsedni, extravagantní ano,ale sedne mu dobře a jestli to k němu sedí a rád nosí nevsedni obleky,tak proč ne..a barva je super!!!... A ty vaše šaty jsou božské💕...
Odpovědět
@codal přesně tak, komický není ani trochu. Oba vaše modely mi přijdou takové nevšední, snové, hned mě napadl Pán prstenů - takhle bych viděla třeba svatbu elfů. Což je kompliment. :-) budete překrásní.
Odpovědět
Článek se načítá
@fyziowomen Líbí se to jemu? Cítí se v tom dobře on? Pokud ano, je to ten správný oblek...
Odpovědět
Profilova fotka
@fyziowomen - ten oblek je parádní! Strašně se mi líbí to sako, ježiš, fakt je boží! A komicky fakt nepůsobí, vypadá stylově, fakt parádně! :) už jsem psala, že se mi strašně líbí to sako? :D takže určitě neměnit! A k Vašim šatům se hodí úplně parádně!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?