Ušít svatební šaty v Praze

8. zář 201810

Ahojte všichni,
vím, že tu takové téma už je, ale ozvala jsem se několika švadlenám a žádná zatím neodpověděla, tak hledám nějaké aktuální typy. Svatební šaty chci z bavlny (resp. vrchní vrstva z bavlěné madeiry) čili se to bude krásně šít. Šaty ideálně bez kostic, s ramínky a vzadu šněrováním (mám na to dokonce střih z burdy), takže můžete klidně doporučit "obyčejnou" švadlenu co nešije primárně svatební šaty. Víte o nějaké dobré (a) levné?
Díky!

• Dobrý den,
    zde na portálu jsem sice jako vizážistka a vlasová stylistka, ale věnuji se také módnímu návrhářství a šití na zakázku. Svatební šaty jsem, ale ještě netvořila, ale to není zábrana 🙂 Některé kousky můžete vidět na mé FB stránce v portfoliu FASHION. Pokud by jste měla zájem o mé služby budu ráda, když se na mě obrátíte 🙂
    Hezký den,
    Markéta Ignácová

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme jedinečný svatební ateliér, kde plníme nevěstám představy o jejich svatebních šatech. Šijeme svatební šaty na míru a sukně a topy pro družičky.
    Luxusní svatební salon. Bezkonkurenčni ceny půjčovného od 1 200 Kč do 12 000Kč. Nabízíme aktuální kolekci šatů Sincerity, Sweatheart, Lisa Donneti.
    Půjčujeme, prodáváme a zakázkově šijeme svatební šaty až do velikosti 60.
    Dále nabízíme i pánské obleky, fraky,chlapecké šaty a šaty pro družičky.