Sukně s puntíky na svatbu?

Profilova fotka
Byla jsem nečekaně pozvána na jednu malou tajnou svatbu, půjde jen o obřad, focení a oběd, oslava bude druhý den s tím, že ta oslava bude narozeninová a až tam všem řeknou, že se vzali. Ale k věci, pozval mě ženich, můj manžel mu bude svědčit a nevěsta (kterou skoro neznám) nám prý vzkazuje, abychom se ladili do černé, bílé a oranžové. Jsem z toho dost paf, barvim se do zrzavo červená, takže oranžové šaty u mě nepadaji v úvahu, navíc jsem teď nezamestnana, takže kupovat si něco speciálního na dvě hodiny, co už si nikdy nevezmu, se mi nechce. tak mě napadla bílá nebo černá sukně s puntíky, černý vršek i lodičky a oranžové bych měla ty vlasy :) je takový outfit vhodný? Děsí mě to víc, než vlastní svatba, ta byla free, ale tohle asi bude vážné, tak abych to snoubencům nekazila... Prosím neradte mi malé černé, už bych si je nikdy nevzala, společenské šaty mám nekolikery, ale nesplňují barevné požadavky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě abych to dovysvetlila, proč to tak hrotim, já byla zatím na čtyřech svatbách - na dvou jako nevěsta, takže jsem si to pojala po svém, jednou jen na večerní zábavu, takže to už bylo takové uvolnenejsi a jednou na letní svatbě v autodilne, kde nikdo žádný outfit neřešil. A protože vím odsud, jak nevěsty řeší šaty svých hostů, tak jsem z toho celá paf...
Odpovědět
Sukně je krasná, klidně bych do toho šla.....max by šla hrubá oranžová mašle (nebo pruh látky) kolem pasu a splňujete vše 😉
Odpovědět
Já si myslím, že ideál, není moc černá ani moc bílá, slavnostně vypadá;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec bych se toho nebála, sukně je moc pěkná. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@burtikk @bloesty @zoe_se_vdava Holky moc děkuju :)
Odpovědět
Sukne je hezka to co popisujes je v pohode. Jeste bych doladila necim oranzovym. Boty, kabrlka, stuha kolem pasu....
Odpovědět
Profilova fotka
@alyss2 asi nějaký oranžový doplněk zvolím, ale jen drobnost, protože oranžovou fakt nenosím...
Odpovědět
to je hezké, určitě bych se nebála si to vzít.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?