Saty z e-shopu společenské šaty.cz

Profilova fotka
Děvčata jsem tu nová a rada bych se vás zeptala, zda-li máte zkušenost s e-shopem společenské šaty.cz. Ať už před internet, nebo přímo v salonu v Praze u p. Janků. Díky Pokud ne, chtěla bych Vás jako budoucí nevěsty, varovat ať se jim vyhněte obloukem.
Odpovědět
Dobry den, mohu se zeptat proc? Saty na strankach se mi moc libily a recenze byly velmi kladne, akorat se ram od patku nemuzu dovolat a ani na email a messenfer nereaguji. Tak jsem z toho takova rozpacita a pokud jsou to podvodnici nebo tak. ..tak by me to zajimalo, nerada bych naletela.
Odpovědět
Profilova fotka
Vandice Ahojki, mě se také moc libily. Objednala jsem a v jediném, v čem mi vyšly vstříc tak jen v posunu datumu odeslání. Víc jsem komunikovala s panem na fb než s pani která vlastní salon na e-mailu. Objednala jsem si svatební šaty, bylo psané, že jsou bílé, ale byla to jiná bílá spis spojená s ivori. Díra na levém boku korzetu, sem tam žlutý flíček na sukni. Saty byli zužováne na sukni, kde to bylo razantně vidět. Poslala jsem je zpatky. Stáli mě 2490,- na účet mi poslali zpět 2090,- takže krásné vydělávají když šaty někdo vrátí. Urgovala jsem prostřednictvím e-mailu a dočkala jsem.se jen toho, že prý sedím jen u počítače a píšu recenze a stěžuji si. Nikdy víc už s nema ]-( 8-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?