Názory na popůlnoční šaty - košilové

28. srp 201990

Čauky ženy,

co myslíte? Mohli by tyto šaty být tzv. popůlnoční? 🙂 .
Nechci právě žádné krajky a taky mi toho moc nesluší. Chtěla bych mít něco jednoduchého. Svatební šaty mám taky jednoduché.

Budu ráda za každý Váš názor i negativní. Děkuji.

• nějak se mi fotka nenahrála, tak viz níže.

• Ty jsi nevěsta a pokud se v nich budeš citit dobře, tak si vezmi klidně košilové.
    Já bych si je osobně nevzala, chci si užít to, že budu jednou princezna, ale pokud ty jsi s tím v pohodě, tak do toho jdi! 🙂

• @monisek66  Na mě to působí málo slavnostně a tak nějak ve stylu "oblékla jsem si košili po starším bráchovi", přepásání páskem by tomu prospělo. Na druhou stranu jsou i nevěsty, které se převlečou do trička a riflí/šortek a nějaké slavnostní/neslavnostní vůbec neřeší.

• Sponzor fóra
  • Vezmi si to, co Ty chceš a hlavně v čem se Ty sama budeš cítit dobře, bez ohledu na to, co si o tom můžou myslet ostatní, to totiž není vůbec důležité 😉 Já třeba budu mít jako popůlnoční tyto, protože se mi prostě strašně líbí, sluší mi, plus hodí se k tématu svatby, a taky neřeším, že třeba nejsou bílé, možná dost slavnostní pro někoho apod...😉

• Ale je fakt, že konkrétně těm šatům, které jsi tu nahrála, by nějaký ten páseček rozhodně prospěl 😉

• Holky děkuji moc za názory. 🙂 ony nejsou vůbec slavnostní. Ne ham si je v záloze a uvidím, třeba mi ještě nějake padnou do oka v nové kolekci. 😴...

• A kde jste vůbec šaty kupovaly? Dáte tipy? Jedná se mi o velikost 42-44.

• Já si kupovala šaty na převlečení na bon prixu ve vel.46, chtěla jsem šaty, které pak ještě využiji.

• Podle mě super 😃 Palec pro každou nevěstu která trochu vystoupí z davu 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební salon EL je nově otevřený salon zaměřený na exkluzivní a originální modely svatebních šatů MAGGIE SOTTERO, SOTTERO AND MIDGLEY a společenských šatů FLIRT BY MAGGIE SOTTERO.PŘI REZERVACI SVATEBNÍCH ŠATŮ...
    SVATBA SNŮ. Svatební šaty dle posledních módních trendů. Osobní přístup ke každé nevěstě. Naše krásná práce je našim koníčkem. Přijďte se přesvědčit!
    Přijďte si v klidu vybrat nejen svatební šaty, ale i doplňky pro Váš svatební den. Individuální přístup a naše ceny Vás jistě mile překvapí.