Kolik by stálo ušít tyto šaty?

9. čvc 201830

Líbí se mi to

Zdravím všechny, zalíbily se mi tyto jednoduché šaty, říkám si, že by nemusely být tak drahé na ušití, co si o tom myslí zkušenější? Případně znáte někoho konrétního osvečeného? Předem děkuji za odpověď!

• Dobrý den, já si nechala šít šaty u švadlenky, stály mě 15 tisíc, na postavu 42. Ale nelitovala jsem, navštívila jsem asi deset salonů, a žádné šaty mi neseděly, i kdyby se upravovaly, byly těžké, některé zašedlé a cena taky strašná. Švadlenku jsem našla strašně šikovnou, celkem tři zkoušky a šaty byl hotové. A nejlepší na tom je, že byly lehoučké, na to kolik mají vrstev, čisté a padly jako ulité. Nyní mi sice leží doma a čekají na njakou další nevěstu. Vydržela jsem v nich celý den, ani popůlnočky jsem nevyužila 🙂 Doufám že jsem aspoň trošku poradila, mějte se hezky 🙂

• U nás cca 9000,- 😉 😉 😉

• u nás asi taky přibližně tak 9-10 tisíc

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Komu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář

Upravit diskusi

Opravdu chceš smazat komentář?

Doporučení dodavatelé
    Půjčování a prodej svatebních a společenských šatů, značkové kolekce i šití na míru, pánské obleky, dětské šaty,doplňky. Kompletní svat. servis
    TIZIANA
    Praha - východ
    Půjčujeme svatební a společenské šaty,pánské a chlapecké obleky.Prodáváme pánské a chlapecké košile,kravaty,motýlky , ozdoby do vlasů a podvazky.
    Pokud uvažujete o zakoupení svatebních šatů a ne jejich půjčení, přijďte se podívat k nám. Na zkoušení je třeba se objednat emailem nebo telefonicky.