Jiné šaty (50leta) na svatební hostinu

Ahojte :) chtela jsem se zeptat, jestli jste mely nektera z vas jine saty na obrad a jine na hostinu? Jde mi o to, ze bych chtela udelat hostinu ve stylu 50tych let. Jenze svatebni saty mi do toho moc nepasuji (cele uple, vyrazne boky, dole zuzene) poradne teda ani nevim co to je za styl??? A na hostinu bych chtela.neco extra uple kratke saty, cerveno cerne s puntiky. Je to moc extravagantni na nevestu? Uces budu mit s 50tek a po tele mam plno tetovani :-D a zenich bude mit cernobile sako, bilou vestu a a zvazuji cernou kosili a bily motylek. Poradte prosiim!
Odpovědět
Jeste prikladam ilustracni fota pro predstavu. To asi nema s 50tyma letama nic spolecneho ze?
Odpovědět
A tyto saty bych chtela na hostinu
Odpovědět
Jsem padla na hlavu??? 😀😀😀
Odpovědět
Profilova fotka
@kulihrasekzeleny Ahoj, mně to nepřijde padlé na hlavu. A ty červené puntíkaté šaty jsou prostě boží. :-) Spousta nevěst se převléká až na večerní zábavu, ale pokud budete mít jiný styl hostiny než obřadu, tak proč nevyměnit i šaty. Dvě věci k úvaze: 1. Nebude ti líto, že si svatební šaty tak málo užiješ? A 2. Jaké dáš pokyny k oblečení svatebním hostům? Nebudou z toho zmatení, když se styl svatby tak rychle promění? Jinak zastávám názor, že každý si má svatbu udělat takovou, jakou ji sám touží mít, a padlé na hlavu není vlastně nic. :-)
Odpovědět
@zoe_se_vdava jee dekuji jsem rada, ze se ti libi :) no nakonec jsem.premyslela ze bych i ty svatebni saty mela ve stylu 50tek. Ze bych si nasla jine. A na pozvanku ke svatebnimu stolu bych napsala styl :50leta nebo retro. Jeste presne nevim. My budeme mit hostinu hned po obradu, trosku mi to pripada divne se po 30minutach prevlikat :D jeste to zvazim. Ale dekuji za nazor!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kulihrasekzeleny No, pravda, po 30 minutách by to bylo trochu... netradiční. :-D Jinak "retro" je tak široký pojem, radši bych to hostům upřesnila, abys tam pak neměla všechno, od šantánových tanečnic a la 20. léta až po hipíky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Každá svatba má být podle nevěsty a ženicha. Proto má být nezapomenutelná. Tradiční svatby jsou krásné, ale obohatit jiným stylem, programem je dnes na běžném režimu. Určitě si volte šaty podle srdce, muži to vždy mají jednodušší, ale určitě i když v retro stylu, volte sama odstín jako nevěsta trošku podle barvy hostiny v jakém odstínu se ponese. Podtržení barvy s výrazností hostiny, se neztratíte jako nevěsta. A za mě rozhodně konstrukčně styl červených, a přidat na chvilku rukavičky! Krásný den přeji :-)
Odpovědět
styl 50let, se mi líbí, je to hezky nápad. Me by se líbila třeba ve stylu prvni republiky. Jedná moje kamarádka měla naplánovanou svatbu ve stylu Star Wars a to bylo opravdu zatrest. Sehnat na sebe něco, byl oříšek a to nemluvím o tom, ze spousta lidí nadavalo, ze od kdy si snoubenci diktují takovou saskarnu, kdyz se na svatbu vzdy chodilo slušně oblečen. Takže ne všichni musí být nadšeni, ze si budou muset sehnat oblečení, které se jim ani třeba nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít taky svatební šaty ve stylu 50 léta a na hostinu se převléknu do šachovnicových taky ve stylu 50 léta ;-) Ono hlavně ať se v nich cítíš dobře ty ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?