Tělové silonky pod svatební šaty = nevhodné?

Ahoj 🙂 Mám dotaz – vážně jsou tělové silonky pod dlouhé bílé šaty nevhodné? Ty bílé mi připadají nepřirozené, zvlášť když mi jsou zpod šatů vidět boty, tudíž i silonky, zvláštně to pak "svítí". Radši bych si vzala tělové, ale všichni tvrdí, že jen bílé jsou ta správná volba. Jaký na to máte názor?
Odpovědět
Kašli na všechny a vem si co chceš ty☺ já měla taky tělové a nevidím v tom problém,vůbec nešly vidět😛 Nám teda nikdo naštěstí do ničeho nekecal,ale po diskusích tady jsem začala být alergická na ty všechny,kteří tvrdí že to nebo ono je správná volba😀😀
Odpovědět
Nevím, kde jsi přišla na to, že by měly mít bílou barvu, ale já měla normálně tělové, samodržící (kvůli snažšímu čůrání). Jo a ještě jsem si koupila takový, aby neměly takovou tu zpevněnou špičku (aby to vypadalo dobře v sandálkách). V bílých bych si připadala jako princátko z pohádky 😄
Odpovědět
@verucer No to víš, to byly "dobře" míněné rady okolí 😄
Odpovědět
Mě taky ty "bílé" přijdou divné a řídila bych se podle toho co chci já. Navíc dneska se dají koupit tělové silonky skoro neviditelné, nosí je kámoška, co ani v těhle vedrech nemůže být v práci naboso.
Odpovědět
Profilova fotka
Já třeba neměla žádné. Měli jsme svatbu v červenci- 11.. Předpokládala jsem, že bude horko. To sice nebylo a byla kosa jako blázen, ale ani tak jsem je neměla. Už jsem narychlo nesehnala takové, jaké jsem chtěla. Chtěla jsem tělové samodržky s krajkou. A vůbec mi ani nechyběly. Zima mi nebyla. Ty bílé vypadají hrozně. Vykašli se na ostatní, vůbec to nekonzultuj s nikým a máš to 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@zasnoubenazrzka Ještě jsem neviděla někoho, na kom by ty bílé vypadaly dobře 😄. Takže pokud bude kosa, jdi klidně do tělovek, pokud vedro, nebrala bych si vůbec žádný.
Odpovědět
Profilova fotka
Silonky rozhodně žádné 😄
Odpovědět
@jollburr V březnu asi budu muset, počasí nebude jak v srpnu 😄
Odpovědět
Ano říká se to, ale ani ta nej nožka není v bílé silonce hezká 🙂 co takhle tělové samodržky s bílou krajkou 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna vcera jsem toto resila s rodici, kteri na me koukali trochu jak na blazna, ze nechci bile...navic nebudu mit lodicky, ale paskove tanecni boty (stribrne) - dalsi vyrazy prekvapeni... Ale co, nova doba 😄 Ale samodrzici s bilou krajkou, to me nenapadlo a je to pekny napad🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Wtf? At si jedine spravne bile vezmou na svatbu ti, kteri to tak propaguji. 😄 Vzdyt strasne zalezi i na satech jako takovych. Telove puncochace se daji poridit i takove, ze nejsou prakticky znat. Rozhodne se nemusi lesknout, ani byt o x fototypu mimo, chce to jen dobre vybirat a vzit nejake kvalitni. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @zasnoubenazrzka, bílé silonky bych Vám pod svatební šaty opravdu nedoporučovala. Často nevěsty nemají čistě bílé šaty a odstíny se tedy "třískají¨a bílé silonky na noze působí i dost napřirozeně na svatebních fotkách. Záleží samozřejmě na šatech, které máte, každopádně nejčastější varianta jsou silonky tělové případně tělové samodržící. Pro mnoho nevěst jsou pohodlnější kalhotové silonky, samodržící zase vypadají hezky, pokud jsou ozdobené nějakou krajkou, která k šatům ladí. Vemte si na sebe to, v čem se budete cítit nejlépe 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?