Stahovací prádlo

Profilova fotka
Dámy, omlouvám se pokud to téma tu je, pár jsem jich prošla... Nicméně nenašla jsem hledala. Chtěla bych pod šaty stahovací prádlo, nejde o zkrocení nějakých michellinů ale spíš o vytvarovvaní. Tak bych chtěla doporučit nějaké výrobky... Asi přes boky až k podprsence... Jen ehm, jak se s tím pak chodí na záchod :-D. Šaty mam střih mořská panna :-)
Odpovědět
Ahoj :) ja pouzivam takovy vysoky (koncej pod prsama) z Marks and Spencer, a jsou skvely :) na zachod se s tim chodit da, myslim ze s satam se to uz pak ztrati :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vkacka bezva moc díky :-D
Odpovědět
bohužel neporadím, ale nebojíš se, že ti v tom bude vedro? :D
Odpovědět
Profilova fotka
@vladimira_l Ak nechceš sťahovacie body, tak vyskúšaj spodničku, ktorá sa dá pripnúť na nadkolienky. Ja si to neviem vynachváliť, lebo pokiaľ body nie sú tanga, tak mne sa zarežú do zadku tak, že to vyzerá akoby som mala 4 polky :D
Odpovědět
Já prodávám jedny nepoužité, vzala jsem omylem jinou velikost. Kdyby jste třeba chtěla ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@zuzn ahoj mas jeste volne dekuji
Odpovědět
baby nemate strach ze se to bude rorovat co jsem mela stahovaci pradlo tak se mi to vzdy rolovalo pokud nebyly s raminkama coz pod saty moc nejde dekuji
Odpovědět
Z Marks&Spencer fakt drží jak přibité... Mají velký výběr, sama jsem měla na svatbě a používám pod šaty běžně. Na WC se soukáš o trošku dýl, ale nic fatálního to není. ;-)
Odpovědět
@lucisek1988 už bohužel ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@shigella dá se to v tom prádle ta svatba vydržet a hýbat se normálně? zkoušela jsem v tom chodit doma a je to nezvyk :D
Odpovědět
@pajusa pro mě v pohodě, ale já nosím pod šaty celkem často... Ale jenom teda kalhotky s vysokým pasem, ne takové to od kolen pod prsa. :-D to by asi byl nezvyk.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si teď objednala na internetu vysoké stahovací kalhotky, které jsou v rozkroku na patentky, takže je lze v případě nutnosti rozepnout :).
Odpovědět
Článek se načítá
Já mám tohle: http://www.rajpradla.cz/stahovaci-pol..., je perfektní, když výjdu v šatech bez něj, tak se už necítím...nikde se neroluje, sedí jak má, co se týče horka, tak mi nepříjde, že by bylo nějak horší, naopak se potím do něj a ne do šatů...rozepíná se v rozkroku, chce to trochu cviku, ale už po pár rozepnutích a zapnutích jsem chytila grif ;)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Myslím, že nejvíc v pohodě by měly být stahovací košilky, nebo body s ramínkama. Aby nesjížděly.Kupovala jsem stahovací kalhotky na https://www.pradlo-elegant.cz/stahova... a jsou super.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
já koupila v DM a je to super.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabous91 Máš odkaz prosím? :-) Já dneska byla v prodejně spodního prádla v Brně a narazila jsem na tyto úžasné kalhotky.. https://www.astratex.cz/stahovaci-kal... Jsou krásně prodyšné přesto pěkně stahují, mají rozepínání dole.. Nebýt toho že se mi při dřepu okamžitě zařízly do zadku, byly by naprosto dokonalé :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?