Podprsenka

Ahoj holky, mám problém. Mám šaty pod které musím mít podprsenku bez ramínek - gelové nechci. Má některá z vás zkušenost s dobrou podprsenkou bez ramínek, kt. udrží i velká prsa? (85G)?? Děkuji moc za odpověď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj koupila jsem si od Astratex a musim říct že drží i moje E-sice mám divnej pocit,ale nosila jsem jí půl dne doma a nevypadly :-D
Odpovědět
@kamilka76 A jakou přesně jste si objednávala? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Wonderbra Ultimate strapless - 75F bez problému při skákání na plese :D lze v ní vydržet celý den i celou noc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika1182 tuto :-) ;-)
Odpovědět
Na netu toho je mraky :) Stačí pogooglovat
Odpovědět
a @kajdalek má evidentně zkušenost s nákupem podprsenky na velký prsa :D :D @nika1182 - teď mi holky radily marks and spancer, že tam mají i větší velikosti a pěkný, tak zkus tam, taky se chystám :)
Odpovědět
@martina_1987 dekuji :) zkusim uz jsem z toho cela nesva. :(
Odpovědět
@rulexnone Dekuju a na netu psali ze ten obvod je dost pevny objednavala jste si vetsi nebo normalne svoje cislo? :)
Odpovědět
@kamilka76 dekuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika1182 nosím 75E/F a mám jednu 80E, jednu 75F a sedí obě :) obvod pevný je, to je pravda, častěji nosím tu větší, ale asi i proto, že je tělová... určitě si najděte přímo velikostní tabulky Wonderbry a koupila bych dle toho, jak se změříte podle nich
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Koupila jsem si wondrbru a je super, moc děkuji za rady :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
tak to bohužel nemám, už léta mám stejný problém.
Odpovědět
Článek se načítá
Ewa Michalak má nejlepší podprsenku bez ramínek.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?