Zmenšení prstenu

Zdravím, nevíte někdo, jak dlouho trvá zmenšení zásnubního prstenu z bílého zlata? Budoucí ženich špatně odhadnul velikost o několik čísel 🙂. Nejlépe, jestli někdo máte zkušenosti u Rýdla. Děkuji 🙂
Odpovědět
Mě takto přítel zmenšoval a zvětšoval na 3x 😄 Pokaždé to bylo max. do týdne.. (ale ne u Rýdla).. Myslim si že ale všude na toto jsou zvyklí a ačkoliv řikali že za měsíc tak přítel má vyřídilku takže to šlo hned😄
Odpovědět
Profilova fotka
U rydla do dvou týdnů 🙂
Odpovědět
Nám prsten zmenšovali dva týdny s tím, že se jedná o express službu, kterou poskytují pouze k zásnubním prstenům. Jinak prý to trvá klidně měsíc.
Odpovědět
Přítel si taky nechával zmenšit, říkali do 14 dnů, nakonec to trvalo pouze týden. Bylo to teda v Bisaku a stálo to 500,- 🤷🏼‍♀️
Odpovědět
Jestli vubec zmensit pujde. Pokud ma hodne kaminku, zmensit nelze, protoze by vypadaly.
Odpovědět
Já si dala zmenšit snubní prsten po mámě (nový, pořízený někde mezi stříbrnou a zlatou svatbou) a trvalo to přes měsíc. Horší ale je, že ač mi to měřil zlatník a řekl, že díky větší šířce prstenu budu mít těsnější pocit než u zkušebního kroužku, je mi prsten stále velký. Měli ho místo o 3 mm zmenšit o 6 (jsou tam plošky á 2-3mm, mezi které se musí trefit). Mohla bych ho tam dát ještě jednou, třeba po svatbě, stálo to pár korun, ale bohužel zmenšení je maličko vidět, takže v jiném místě nelze a v již jednou spájeném místě je bohužel z rubu rytina. Škoda, že ji neudělali kus vedle.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?