Menu Forum

Sháním stříbrnou sadu šperků s perlami, 925/1000

24. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
jennyexx
7
Registrovala se 10. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1013 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 15. června 2013
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jennyexx
7
Registrovala se 10. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1013 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel. Region Ostrava.
 Ahoj. Sháním sadu náušnice + náhrdelník ze stříbra s perlami. Na netu je bohužel malý výběr a když už se mi něco libí, tak to není orginál stříbro (bižuterie nebo postříbřené). Schwarovski se mi nelíbí (nemají pěkné zapínání u náušnic). Máte prosím nějaké tipy za rozumnou cenu? Moc děkuji. emoticon
24. kvě 2013 ve 20:51  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pezotka206
17
Registrovala se 15. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 21. června 2013
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
pezotka206
17
Registrovala se 15. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 21. června 2013
    Region Praha - západ
 www.empoli.cz zkus to tam, je tam velky vyber
24. kvě 2013 ve 20:57  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purry
ZLATO-STŘÍBRO.cz
Eva Fričová PRO

Šperky - Region Praha
PRO Shop: 57 inzerátů
14

“Milé nevěsty (a ženichové! :-) ), než si u nás objednáte snubní prsteny, zajděte prosím do jakéhokoli klenotnictví a nechte si změřit přesné velikosti. Měřící kroužky jsou normované, všude stejné. Krejčovským metrem měření provést NEJDE! :-) Důležité je také načasování měření: je vhodnější PŘED NÁKUPEM než po něm ;-) V některých obdobích měníme skoro třetinu zakoupených prstenů - a je”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
purry
ZLATO-STŘÍBRO.cz
Eva Fričová PRO

Šperky - Region Praha
14

“Milé nevěsty (a ženichové! :-) ), než si u nás objednáte snubní prsteny, zajděte prosím do jakéhokoli klenotnictví a nechte si změřit přesné velikosti. Měřící kroužky jsou normované, všude stejné. Krejčovským metrem měření provést NEJDE! :-) Důležité je také načasování měření: je vhodnější PŘED NÁKUPEM než po něm ;-) V některých obdobích měníme skoro třetinu zakoupených prstenů - a je”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

mrkněte k nám - vedeme pouze šperky, nikoli bižuterii. Třeba si vyberete, případně ráda poradím! emoticon
24. kvě 2013 ve 20:58  •  www.zlato-stribro.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyexx
7
fotoportrét
fotoportrét
jennyexx
7
 @pezotka206 @purry Děkuji. Kouknu. emoticon
24. kvě 2013 ve 21:01  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
purry
ZLATO-STŘÍBRO.cz
Eva Fričová PRO

Šperky - Region Praha
14

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
purry
ZLATO-STŘÍBRO.cz
Eva Fričová PRO

Šperky - Region Praha
14

(Před 2 lety)

@jennyexx Není zač emoticon tyhle stříbrné soupravy s perličkami jsou od českého výrobce, výborná kvalita, garantujeme Ag 925/1000.. a máme je na netu exkluzívně, nikdo jiný je neprodává emoticon
24. kvě 2013 ve 21:05  •  www.zlato-stribro.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
29. kvě 2013 ve 22:46 • ladik78