Levné, ale pěkné prsteny?

Zobraz úvodní příspěvek
Děvčata, prosím Vás, odkud jste měly prsteny a za kolik? máme vybrány tyto, ale cena, kterou mi nabídl zlatník - 19.500 Kč - mi přijde přemrštěná... Děkuji mnohokrát za Vaše názory a zkušennosti...
Odpovědět
1
2
Můžete uvažovat i o zlatých prstenech, které nejsou drahé. V našem e-shopu máme v kolekci i úzké prstýnky. Protože na jejich výrobu je potřeba méně zlata, jsou levnější (ceny již od 2300 Kč za prstýnek ve velikosti 56) a přitom jsou zajímavě zpracované. Velmi pěkné a zajímavé jsou úzké prstýnky vícebarevné - ze dvou barev zlata (ceny okolo 3800 Kč za prstýnek ve velikosti 56). Naše úzké prstýnky jsou cenově dostupné, podle mě velmi pěkné na ruce a přitom jsou to kvalitní prsteny ze 14ti karátového zlata. Přeji vám, ať si vyberete prstýnky, se kterými budete spokojeni!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@cernoskacerna já jsem is právě tyhle prsteny vyhlídla z chirurgické oceli za 3500 oba :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki my máme prstýnky z chirurgické oceli, kvůli práci a taky cenně , ani jeden z nás nemůže nosit v práci prsteny ,takže bylo jasné že to nebudou za 15 tisíc :) , stáli nás oba 2800č a jsem spokojeni :-) Koupili jsme je na ok-snubníprsteny.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Tak budouci nevesta se pta na levny prsteny a nekdi napise,ze mate za 30tisic...to mi nejak unika pointa :-D
Odpovědět
Mame objanany ze zlatnictvi ZABKA ve Smrzovce... partner 3 prouzky, uprostred prouzek piskovanim... ja steny styl jen uprostred kolem dokola zirkony oba z bileho zlata a cena do 12 tis.... ale kamaradi.. maji taky krasne odtamtud... zajimave z bileho zlata za 10.tis. Jinak suprovy manzele se o Vas postaraji, krasne prostredi, straaasne mlc jejich vyrobenych prstenu na ukazku... Vazne doporucuji ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Záleží na tom, jaký materiál, případně kamínky chcete mít. :) Tyto prstýnky u nás můžete koupit za 6 698 Kč, pokud zvolíte stříbro a diamanty. Pokud zvolíte zirkony, stojí jen 2 598 Kč. V případě, že budete chtít bílé zlato, vyjdou vás na 14 698 Kč s diamanty a 12 298 Kč se zirkony. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Já mám objednané tady, za necelých 1700 http://www.snubniprsteny4u.eu/ :-) Dneska mají přijít tak doufám, že nebudou velké :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máme z chirurgicke oceli,oba za 1100 Kč a jsme spokojení
Odpovědět
Profilova fotka
@knedlinka jee,ty mají fakt pekny
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinka40 Dneska přišly, jsou krásný! Akorát jsme neodhadli velikost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@knedlinka jsou fakt pěkný.tak se to da vyměnit,ne???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucinka40 Dají, ale asi je vrátím. Našla jsem podobné v kamenném obchodě u nás, klidně bych je vyměnila, ale už mám strach, abych nemusela měnit ještě po třetí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný.Tohle je lepší,když si člověk vyzkouší.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?