Kolik jste ochotné utratit za svatební šperky?

Profilova fotka
Mám otázku, kolik jste nevěsty ochotné utratit za svatební šperky? Koukala jsem, že některé mají bižuterii z Aliexpressu, občas nějaká štras. Chápu, že nyní je v módě spíše věneček do vlasů a minimum šperků, ale i tak by mě to zajímalo. :) Nikoho nesoudím, sama jsem investovala alespoň do stříbra s tím, abych je mohla nosit i po svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si koupila bižuterku v běžným obchodě asi za 300 Kč :) Na tu chvilku je krásná a jinak takové šperky moc nevynosím, takže pro mě ideální řešení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Koupila jsem si do uší ovečky z fima za 50 korun :) stačilo :) obecně si na šperky nepotrpim
Odpovědět
Profilova fotka
Já třeba nic, protože budu mít na sobě své zlaté, které nosím normálně a mám k nim vztah. :-) Speciálně kvůli svatbě si další kupovat neplánuji a asi bych se v nich stejně tolik necítila. :-)
Odpovědět
Ja 2500 za nausnice, nahrdelnik budu mit mamincin, vic neplanuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@romikkeiko já osobně byť jsem měla věneček a zdálo by se, že šperk v mém případě nehraje roli😂..tak jsem naušnice a náramek vybírala přímo ve Swarovski..s -20%slevou (dny marianne) za dva šperky okolo 6000 kč...s tím, že jsem v den svatby dostala od mého tenkrát ještě "nastávajícího"..nádherný prsten od Pandory...😍
Odpovědět
Ja sperky nekupovala... Jen v usich jsem mela zlate nausnice, ktere jsem dostala kdysi od mamky a ta je dostala od sve babicky... Nosim je bezne kazdy den a v den svatby jsem to nemenila, splnila jsem tak neco stareho a i jsem jine nechtela...
Odpovědět
Měla jsem jen náušnice, které mám v uších už asi 5let a věneček od Tiarra, ten byl asi za 1300kč a pravda, mimo svatbu jej asi nevyužiju, ale nemám to srdce ho prodat, stejně jako mé šaty. Na krku jsem neměla nic, bije se mi to s tetováním. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Náušnice si půjčuji od sestry, ale našla jsem stejné ve výprodeji za 350, tak v ten den budeme mít stejné, přívěšek v zaměstnanecké prodeji za 200. Ale hodně tíhnu k paličkované krajce a šperkům, zvažovala jsem i to, ale i když paličkuji, zaměřuji se na něco jiného, a kdybych si chtěla koupit sadu šperků, tak bych za ni dala víc, než za šaty, které mi švadlena šije jako svatební dar, takže hradím jen materiál... A ty šperky bych už pak nevyužila :(
Odpovědět
350 Kč za sadu náhrdelník a naušnice (štrasové kamínky na vlasci) a pak pár korun za podobný náramek. Chtěla jsem něco decentního a musela ladit s podobně zdobeným korzetem :-) Šperky jinak moc nenosím, maximálně naušnice, takže náhrdelník a naušnice jsem prodala.
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsem naušnice, co mi vyrobila sestra k Vánocům a náramek z fleru, který stál max stovku, tohle jsem moc neřešila :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?