Je na svatbu lepší klasika nebo bižuterie?

Holky sdílíte stejný názor, že je lepší klasika než bižuterie?Já jsem pro nemít k šatům bižuterii. Připadá mi to laciné... Samo jde o to, jak daná bižu vypadá. Ale také nemyslím mít diamantový náhrdelník. Zkrátka cenově přijatelný kompromis v podobě něčeho fajnovějšího a že dnes máme na vybranou.
Odpovědět
Profilova fotka
@azeretv Zkus třeba něco ze sortimentu Swarovski elements :)
Odpovědět
Ahoj, taky jsem nechtela jako svatebni sperky klasickou bizu, na druhou stranu kupovat nejake sperky ve zlatnictvi, tak na to nemam. Takze pro mne byl kompromis si nechat udelat rucne bizu na miru, ktera mne osobne prijde takova neokoukana (wwwteckabijoux-gabrielateckacom)
Odpovědět
Profilova fotka
@azeretv Ahojky, při zkoušení šatů v salónu mi paní navrhovala, ať si od nich půjčím i "šperky" - opravdu pár drobných perliček na silonu nepovažuju za šperk :-), tak jsem ji s díky odmítla. Dlouho jsem řešila, co si pořídit a nakonec to vyhrála "na míru" vyrobená bižu ze Swarowski elements. Když ji vyděl skoromanža, začal kroutit očima, kolik jsem zase utratila :-) Když jsem mu cenu prozradila, nechtěl věřit :-). S výběrem jsem moc spokojená, vypadá jemně a zároveň ne levně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ona není bižu jako bižu... Já třeba nemám ráda štras (zdá se mi to jako překombinovaná laciná náhražka briliantových šperků) a ani toho Swarowskiho bych nesnesla (s tím mám prostě osobní problém:o)). Jelikož si běžkou bižuterii pro vlastní potřebu vyrábím a denně jí nosím, chtěla jsem něco extra, ale ne z drahých kovů (to se mi zdálo málo výrazné), takže jsem si nakonec nechala udělat šperky z tylu a korálků na míru. Ale vždycky jde o to, co se hodí ke konkrétní nevěstě a šatům. K nečemu se hodí jen decentní stříbrný / zlatý šperk, k jinému třeba i výraznější korálky, perličky nebo ten swarowski.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si na svatbu objednávám pravé perly, není to nejlevnější, ale je to věc, která mi (doufám) vydrží celý život a v pohodě je unosím. Navíc k nim budu mít už vždycky pozitivní vztah, protože budou moje svatební. :-) Myslím, že je lepší klasika, ale že pokud se musí šetřit, tak bižu klidně. Jsou myslím důležitější věci, na kterých bych nešetřila.
Odpovědět
lukianna a kde si ju prosim nechala vyrobit?swarovski se mi moc libi a bizu jeste poradtnemam vyresene.dekuji za info
Odpovědět
Profilova fotka
rozhodně nebižu :-D taky mi to přijde takové laciné, zvlášť když je to navlešené na silonových nabo jakých lankách nebo je to se štrasem. Taky mám v plánu pravé perly na krk a náušnice jako assol.
Odpovědět
Za sebe mohu říci, že ROZHODNĚ NE BIŽU. Málokterá je povedená a většina vypadá lacině. Navíc si myslím, že "čím méně, tím více" a není třeba být ve svatební den přeplácaná jak střelnice :-D . Já budu mít náušnice ze žlutého zlata, co jsem dostala od rodičů k promoci a perly kolem krku.
Odpovědět
Některá bižuterie stojí ale více, než třeba zlatý šperk. A je natolik originální nebo pěkná, že si ji třeba vezmu spíš než zlato a diamanty :-)) Ale samozřejmě takové ty perličky na silonovém vlákně se mi nelíbí....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem si z penež od babičky za promoci koupila pravý perlový náhrdelní. Přijde mi to elegantní, budu to mít od babičky a budu mít památku, a přesně jak píše assol určitě je ještě unosím. Není bižu jako bižu, ale mě se to ke svatebním šatům nelíbilo..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?