Jakou barvu doplňků (náušnice, náhrdelník) volíte?

Volíte barevnou nebo čirou ( bílou, krémovou barvu).
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla jsem doplňky do barvy svatby (fialová) a koupila jsem si naušnice a řetízek s přívěškem od Swarovski s fialovými kameny http://www.aneta-stenczelova.cz/www-a... (barva ve skutečnosti mnohem hezčí). Moc se mi to líbilo. Ale teď jsem byla v sobotu vyzkoušet šaty s botama, napodobeninou účesu, co budu mít a právě s doplňky.... A vůbec se mi to k šatům nelíbilo. Takže jsem pak na místě zakoupila obojí znovu - čiré kamínky a do toho nějaká ta perlička. Ani jedno se mi samotné moc nelíbí, ale k šatům to ladí krásně. Takže doporučuji vyzkoušet doplňky k šatům dřív, než v den svatby.
Odpovědět
@lenda26 zvolila jsem klasickou bižu - čiré broušené kamínky zasazené do postříbřeného kovu ;-) mám takové i zdobení na šatech, takže vím, že barevná by se mi k tomu vůbec nehodila.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejspíš naušnice s řetízkem a přívěsem z bílého zlata s briianty .. :-) bud se to hodit k mím jednoduchým šatům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít náhrdelník s českými granáty (rodinné dědictví), k tomu nové náušnice, také s granáty (dárek), vše zasazené do žlutého zlata. Možná zkusíme upevnit i granátovou brož do vlasů. A všechno mám proto, že ladím svatbu do vínovo - malinových odstínů. Už jsem to zkoušela s šaty a opravdu to doporučuju - ani z fotky se to odhadnout nedá.
Odpovědět
@hannnahs Mohu se zeptat, kde jsi ji kupovala a sháněla? Nějak neůžu pořád sehnat to pravé, asi nevím, kde shánět.. Také bych si představovala takovouto bižuterii... Moc děkuji za odpověď!
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít bižu v barvě svatby - bordó (mám v albu), ale zase budu mít jednodušší kytku, aby to nebylo přeplácaný...
Odpovědět
Profilova fotka
bílé/ivory perly
Odpovědět
Smetanové perly v bílém zlatě.
Odpovědět
@anezka17 já jsem sehnala v síti Claire´s, mají tam docela výběr a ceny nejsou taky až tak zlé ;-) navíc to mají většinou dané i tak, že se to k sobě hodí, prodávájí buď sety, nebo samostatně, ale můžeš kombinovat. Dokonce mají i čelenky, tiáry apod., kdybys něco takového sháněla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si je budu dělat na svatbu. Rivolky klasika v rhodiovaných základnách a krystaly Crystal Foiled elements by Swarovski. Jednoduché a krásné
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mě napadlo mám i katalog, tak kdyby ho snad chtěl někdo zaslat mejlíkem, tak mi klidně napiště Interní poštou. Pa
Odpovědět
Nakonec jsem zvolila modrou - takovou bude mít ženich kravatu a oba máme oči do modra (on víc :-) ).
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?