Jaké šperky se hodí k těmto šatům?

Nechávám si ušít podobné šaty a mám problém s tím, jak je doplnit šperky. Mám ráda výrazné náhrdelníky, náušnice apod, ale myslím, že k těmto se nehodí. Výrazný šperk na krk asi ne, ale co třeba náramek, náušnice? Co myslíte?
Odpovědět
Já bych to nechala skoro jako je na fotce - krk určitě holý, decentní náušnice, náramek pokud musí být tak jen něco tenkého a neřvavého...
Odpovědět
Já taky. Nějakou decentní ozdobu na jemném řetízku.Šaty jsou hodně zdobné a výrazné a bylo by toho už moc.
Odpovědět
Já bych dala jen náušnice, šaty jsou krásné ;-)
Odpovědět
Taky bych to nepřeháněla.. Šaty jsou samy od sebe hodně zdobené.. Asi bych to řešila jen náušnicemi..
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s holkami, rovněž bych šaty doplnila jen náušnicemi.
Odpovědět
Šaty jsou nádherný! :) Jako doplněk bych zvolila pouze náušnice.
Odpovědět
Já jsem taky jenom pro náušnice, třeba jednoduché visací perlové... víc doplňků bych rozhodně nedávala :)
Odpovědět
Profilova fotka
Na krk bych taky nic nedávala, ale zvolila bych nějaké delší ozdobnější náušnice ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen naušnice podobné těm na fotce.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Mně by k tomu líbily nějaké výrazné náušnice v bílém zlatě.
Odpovědět
Přikláním se k většině..taky bych k nim dala maximálně nějaké jemné naušnice....víc nic...jsou krásně zdobené..takže by ten krk byl nějakým šperkem ještě přeplácaný. Podle mě tedy.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud budete mít nějaké zdobení pod prsy, jako vidím na šatech, tak nezapomeňte, že Vaše šperky by měly ladit. Mne by u těchto šatů vubec nevadily větší štrasové náušnice a klidně i náramek (ale u náramku je potřeba si uvědomit, že jakýkoliv výstupek Vśm muže šaty poničit, pokud budou krajkové) a klidně bych místo náramku dala nějaké větší náušnice se šperkem do vlasů- buď ozdobný hřebínek- vypadá kouzelně u účesů na stranu, nebo tiára- zase by měly ladit náušnice s tiarou a popr ozdobou pod prsy ☺️ Ve svém obchodě mám spis větší strasove náušnice a nějaké vlasové doplňky, v případě zájmu mi napište a ráda Vám je ukážu 😊 Hezky den, Alice LA DEKOR
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?