Jak si vybrat ten správný šperk ke svatebním šatům?

Profilova fotka
Ahoj holky, vůbec nevím jak si vybrat šperk ke svatebním šatům. Už jsem si jich pár koupila, ale když jsem pak zašla do půjčovny a zkusila si šaty, tak mi ani jeden z nich k tomu nešel :-( Na svatebním veletrhu mi paní řekla, že si mám sebou do obchodu přinést šaty, ale to je blbé... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no taky mě čeká výběr, je toho tolik, jistou představu mám, ale jestli se to bude hodit k šatům to zjistím až na zkoušce. Při nejhorším si snad vyberu přímo v salonu, koukala jsem se, že tam také něco mají.
Odpovědět
@molynka Ahojky, za prvé ti musím říct, že blonďaté vlasy i ten střih ti sluší víc než ty tmavě hnědé :-)))) a za druhé zkus něco spíš asi z perliček, jaké máš na šatech... Něco jednoduššího, ne extra zdobného... Sama nevím, jak to budu dopasovávat...
Odpovědět
Já bych rozhodně volila něco ne tak vyraznýho..někdy mín je víc :-) a myslím, že není nic horšího než přeplácaná nevěsta..tím ti nechci říct, že bys byla, tak se prosím neuraž :-) je to tak celkově myšleno...
Odpovědět
@molynka trochu mě překvapuje, že v salonu nemají nějaké sady k vyzkoušení, je to škoda, protože doplňky by se fakt měly zkoušet komplet k šatům... byly jsme teď zkoušet šaty s kamarádkou a paní měla několik platíček se šperky a zkoušely skoro hodinu, co se k šatům hodí... a stejně pak zjistily, že ještě musí dořešit účes a líčení, aby to bylo fakt ono :D :D já na druhou stranu trefila přesně hned první nákup, byla to láska na první pohled ;-) jestli máš více koupených věcí, zkus je všechny vyzkoušet k šatům a definovat, co potřebuješ (kulaté/hranaté, zářivé/matné, bohaté/jednoduché), i když to není ono, tak zkus pojmenovat proč to není ono a možná ti z toho pak vyleze to, co chceš a co to má být...
Odpovědět
Tak chyba je v tom, že na saloně ti nic nenabídli, to by měli mít, alespoň nějaký základ. Nejlíp opravdu řešit podle výšivky či perliček na šatech - hl. podle jejich tvaru. Jinak neporadím. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?