co dát na krk

31. led 20208

Ahoj nevěsty prosím co by jste daly na krk k těmto šatům?( obrázek mám půjčený snad nevadí )

• Já za sebe bych nedávala asi nic, spíše bych zvolila výraznější náušnice. 🙂

• Nic nedávej, ať vynikne jejich jednoduchost. Pouze náušnice.

• Krásne saty 😵 dala by som výraznejšie náusnice.

• Sponzor fóra
  • Souhlasím s ostatními, na krk určitě nic a já bych si vzala delší ale jednoduché naušnice ( To ale záleží i na tvaru obličeje)

• Děkuji,ale mám problém náušnice bohužel mít nemohu ze zdravotních důvodů a budu mít ještě rozpuštěné vlasy pouze udělaný francouzský cop jako čelenku viz.foto tak jsem myslela nějaký řetízek nebo jemný náhrdelník,ale taky si nejsem jistá

• Když ne naušky, tak třeba náremak by se mi k takovým šatům opravdu líbil 🙂, případně něco jemného vpletené do té čelenky z vlasů 🙂

• @ardent1  děkuji to mě vůbec nenapadlo vzít si náramek to je dobrý nápad ještě jednou děkuji 😉

• Vrsek jsem mela velmi podobny a nic jsem na krk nedavala, podle me se to k tomu nehodi.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
    Snubní prsteny v tradičních i netradičních designech. Šperky vyrábí zkušený tým zlatníků přímo v Praze. Gravírování na prsten a doprava zdarma.
    Hynek Kalista
    Hradec Králové
    Jmenuji se Hynek Kalista a společně s kolegy vyrábíme originální zakázkové snubní prsteny a další šperky.
    Články od našich partnerů
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Archiv článků od partnerů