Otázky na nevěstu

ahoj všem, potřebovala bych od vás poradit. Plánuji nevěste rozlučku se svobodou a chybí mi nějaké otázky na hru " jak znáš nevěstu" mam tambotazky typu: jakou má barvu očí, jaké je její nejoblibenějsí jidlo, kde se seznámila se svým budoucím manželem...ale zdají se mi trochu nudné, nenapadlo by vás nějaké zábavnější? Na otazky budeme odpovidat my ostatní
Odpovědět
A co to udělat obráceně? Na otázky se zeptat ženicha, zapsat si jeho odpovědi a nevěsta na rozlučce potom hádá, co na danou otázku odpověděl 🙂
Odpovědět
To mám vymyšlené taky, spíš bych potřebovala právě hru pro pro ty ostatní, nevěsta bude mít otázky o ženichovi, bude plnit úkoly a další. Prostě něco ať se do toho zapojí i ten zbytek a nejsou tam jenom jako pozorovatelé
Odpovědět
Jak bylo už psáno, otázky pokládáte ženichovi, sepíšete si jeho odpovědi a pak se ptáte na totožné otázky nevěsty a ona hádá co odpověděl ženich.. Když jsme to hráli na rozlučce s kamarádky, tak při každé špatné odpovědi si musela dát panáka .. co si pamatuji, měli jsme následující otázky: Barva očí Datum seznámení Datum prvního rande + co se dělo na prvním rande Co nevěstu nejvíc naštve? Kde jste zažili nejlepší sex? Oblíbený herec Oblíbený film Kvůli čemu se nejvíc hádáte?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?