Co se dává jako dárek k rozlučce se svobodou?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, co se dává jako dárek k rozlučce? Nosí každý něco za sebe nebo se dává společný dárek? :-S Díky za rady. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavsam Ahojky, hele vubec nevim podminky - byl to kamarad svedkyne...event. muzu zjistit. Spis bych ale doporucila zadat do vyhledavace foceni v interieru + lokalita a fitografy si nezavisle obvolat a porovnat nabidky :-). Toto bylo ze znamosti a proto to tolik nestalo...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Holky prosím potřebuju pomoct. Dělám ségře rozlučku se svobodou. Je těhotná, byli jste na nějaké nebo byla jste těhotná a co pro Vás měly připravené kamarádky prosím???
Odpovědět
@dzejna1234 Ahoj, já byla těhotná. Dostala jsem podvazek.
Odpovědět
To určitě odemne dostane, ale nevím co dál. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme připravovali rozlučku pro těhotnou kamarádku, tak jsme si řekli jaké jsou místa, kam bysme mohly všechny a bylo by sranda, tak jsme vybrali karaoke :) bylo to opravdu legrace a hlavně žádný kouř, pro těhulku žádný alkool :D ale hodně zábavy. Jako dárek napadá mě třeba botičky s nadpisem "Nevěsta" nebo jakékoliv jiný nadpis :) My to rádi pro tebe zařídíme @Žluté bavlněné balerinky za hodně přijatelné peníze. Dej vědět
Odpovědět
Neco pri cemz se budouci nevesta opravdu zacervena :-D joo rada vzpominam na moji rozlucku se svobodou
Odpovědět
No jaka byla, potrebuji inspiraci pro kamaradku, budu takovou rozlucku oraganizovat, je jasny ze nejake eroticke hracicky taky dostane :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@210311 Můžete mi prosím poslat cenu náramku?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Letos v létě se ženil kamarád a přítel s kamarády se mu složili a společně podnikli pánskou jízdu: https://armik.cz/panska-jizda-plzensko/ . A byli nadšení. Prožili dva dny jako vojáci mimo běžnou civilizaci a vyzkoušeli si řadu věcí, ke kterým by se jinak nedostali.
Odpovědět
@ivanakl věřím, ze to běžný chlapy z civilu zaujme. :) můj chlap je voják a za takovejhle dárek by kamarády asi zabil. 😂
Odpovědět
Já jsem sestrence dělala pranicko a kamarádky pro ni měly takovej pytel, kterej byl plnej všelijakých blbustek a ona měla zavázany oči a tahala si to a u toho plnila nějaký úkoly a tak... bylo to fajn, bavily jsme se. Já osobně jsem razantně zatrhla striptera, na to fakt nejsem. Jinak se srande nebráním. Potěšilo by mě cokoli. Chtěla bych asi zajít někam na vecu a nebo se pobavit doma a pak si zajít někam zatancit, rada tancim.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@olicek Tady je ode mne tip na drobný dárek pro nevěstu na rozlučku. :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?