Svatební přípravy na poslední chvíli. Jak to dopadlo?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak se nám to krátí a zatím mám seznam toho co chybí povážlivě delší než toho co je zařízené. Nicméně pořád nás baví vymýšlet spíš vylomeniny, co všechno komplikují. ALe až den před svatbou zjistíme co jsme opomněli.... Tak se ptám, kdo co sháněl za pět minut 12 a jakpak to dopadlo ?
Odpovědět
1
4
5
Já bych v současné době chtěla aby to bylo už za náma. Vůbec si to nedovedu představit. Zároveň totiž rekonstruujeme byt a máme toho až nad hlavu. Určitě budu vyšilovat. Znám se. Vyšiluju i když se mám připravit jen na ples. Ještě že mě moje svědkyně vždycky perfektně uklidní.
Odpovědět
no každopádně od pondělí si každý večír otevřu flašu vína a hned mi všechno přijde jednodušší a nerviky jdou v tu chvíli stranou..takže estli se do toho příštího pátku nestanu alkoholičkou, tak to bude dobrý.. ;-)
Odpovědět
No, vzhledem k tomu, že se nám to krátí, tak zatím klid (pžed bouří :-D ). Zítra jdeme teprve pro kravatu, dodomluvit oběd (upřesnit přípitek a počet lidí), a večer mě s mamkou čeká dělení výslužek a v pátek rozvoz. A to jsem ještě dnes objednávala chleba (moc dobrej, soukomá pekárna), byla jsem na úřadě pro povolení k vjezdu, koupila jsem si lak na nehty...a to je asi vše... jen tak dál... Do soboty už musíme vydržet.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, dnes jsem trošku "nesvá"...včera mi přítel řekl, že když nesměl vidět šaty, že když se budu oblékat u bráchy a pojedu od něho, a že když mě má vidět (jako všichni ostatní) až na hradě, tak že by byl rád, kdyby mě všichni, včetně jeho, mohli vidět až při obřadu. Měla jsem v plánu vystoupit z auta před hradem a společně se všemi jít dovnitř...technicky to problém vůbec není, ale mám pocit, že se budu docela klepat, až tam s tatínkem budeme vcházet, když budu vědět, jak jsou na mě všichni zvědaví...všichni si mě budou prohlížet...bude hrát hudba...určitě to takhle bude silnější zážitek...a doufám, že nebudu brečet ;-) !!!
Odpovědět
majenka: Tak to padne na pr...! To je prima...u nás to dost dobře nejde, jdeme z jednoho bytu...ale my to ani jinak nechtěli.
Odpovědět
Holky, tak to ja jsem zatim v klidu. V patek jsme byla na zkousce ucesu a svatebniho liceni. No, v kadernictvi se mnou byla jina nevestinka a ta tedy byla vycukana poradne - porad plakala, ze ji udelali desnej uces, pak, ze liceni..pritom ji krasne ucesali a moc hezky nalicili! Opravdu ji to MOC sluselo, klidne bych ji rekla, kdyby ne....tak jsem si rikala, ze nez dopadnout takhle, to radeji budu v klidu. Vzdycky to nejak dopadne a i kdyz treba ne uplne podle Vasich predstav, tak se tim nenechat rozhodit a svoji svatbu si uzivat..vzdyt vsechno nemusi byt "pinklich". Mam tu zkusenost, ze kdyz clovek moc chce mit vsechno perfektni, obvykle se vse zhrouti. Takze si dejte panaka na kuraz a hup do svatebnich priprav!
Odpovědět
Tak v mém případě se začínám krom jiného hroutit já. Tak nejdřív mi vybouchla květinářka - holka, kterou jsem doporučila spoustě známých a všichni byli moc spokojení. A když došlo na mě, tak se to celý podělalo. Pak ženichova maminka - natáhla si šlachy na kotníku (před pěti týdny!!!) a jelikož je asi poprvé v životě nemocná, tak si to užívá tak, že jezdí na vozíku!!! Na svatbě to bude dobrá komedie... Babička nepřijede, protože nikdy na žádné svatbě nebyla, tak nepůjde ani teď. A "kamarádka" která se mi nabídla pomoct s výrobou myrt mi dnes řekla, že mi samozřejmě pomůže, jen by byla ráda,kdyby to šlo, až bude její manžel na paintballu!!! Občas mám sto chutí poslat všechny do háje. A panák bude ve svatební den (už tenhle pátek!!!) asi to první na co budu myslet. 8-)
Odpovědět
evatp: tak si dej do nosu už teď - já už jsem poctivá alkoholička - přiznávám... ;-) ale jinak to prostě nejde... :-D
Odpovědět
Asi si trochu toho alkoholu po malých dávkách naordinuju už teď. Jinak nevím nevím, jak do tý svatby vydržím. :-S Ale dneska budou koláčky, zítra vyzvedneme šaty a oblek, ve čtvrtek (snad) uděláme ty myrty, pak si dojdu na melír a na nehty a v pátek HURÁ na to!!! Ve 13:30 (půl hodiny po obřadu) už mi bude určitě o 100% lépe.
Odpovědět
Profilova fotka
evatp: jáj holky, docela Vám závidím, že už tuhle šílenou dobu budete mít za chvilku za sebou...:-) Jsem v tom až po uši, nestíhám, pořád někde lítáme a zařizujeme spoustu věcí, do listopadu by byl ze mě notorik a po obřadu by mě mohli rovnou odvézt na protialkoholní léčení.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, buďte naprosto v klidu... ;-) ...já jsem se také nervovala, lítala, nespala...a tahle sobota (svatební) byla tím nejkrásnějším dnem, jaký jsem kdy zažila...až vám závidím, že to máte teprve před sebou :-) . My bychom si to hned zopakovali!!! Oba jsme byli v takové náladě, že by nám ten den nezkazilo asi nic...držím vám všem palce, ať vám to také tak vyjde...fotečky dodám po svatební cestě...nestíhám...letíme už zítra :-)
Odpovědět
evatp - koukám, že to máš organizačně stejně jako já...dneska koláčky, zejtra šaty,čt nehty a pátek huráááá na to.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?