Svatba za měsíc a půl a mám zdravotní problémy, zrušit či nezrušit!!

Ahoj, Newím co mám dělat asi 3 měsíce se léčím s okem, měla sem pouze zánět spojivek ale bohužel mě oko tak zkazili, že ho mám celé červené a nikdo si s tím newí rady, a to mám jít na chirurgický zákrok jelikož se mi udělala v oku tečka(cca 6 měsíců, zvětšuje se, dokud se oko nezpraví zákrok mi neudělají). Jenže dokud oko nebude zdraví nemůžu plánovat další věci okolo svatby abychom to vše celé pak nezrušili. Co mám dělat prosím poraďte mi, za chvíli je svatba a přítel je už z toho taky na nervy jestli zrušit nebo ne , ale vše už máme nakoupeno zajištěno, pozvánky rozdány, a prostě oko ne a né se vyléčit, prý ať si vezmu na celý den brýle:-( Prosím o radu co dělat, doktoři mi to zmrvili a oko se pořád neuzdravuje mám strach že do svatby to nestihnu být zdravá :-( Děkuji za odpovědi
Odpovědět
Vdavaji se i jiné nemocné nevěsty, neboj... Naše sousedka má kožní problémy a vdavala se s tmavými fialovými fleky na obličeji. Moje sestra má těžký atopicky ekzem a vdavala se cela červená s odlupujici se kůží. Dva dny před svatbou se ji to chudince tak rozjelo, ze se nemohla ani nalíčit. Nemoci patří k normálnímu životu, stejně jako ty radostné události. Nejkrásnější je na nevěstě stejně šťastný úsměv! Takže se uklidni a mysli na to důležité. Na svatbě budeš mít své nejbližší a ti tě podpoří. Od toho je máš. Já bych to vzala jako životní lekci, ze se hlavně nemám z ničeho pos*at. Ani z dobrých věcí, ani ze špatných.
Odpovědět
@verousek88 Hlavně klid, me bolí zebra už skoro rok a lítám po doktorech a fyzioterapie, neurologie a tak. A do toho blbě vidím, brýle mám v kanceláři v Praze a i tak jsem se vdala :-)
Odpovědět
Verousku, zaujala bych ke všemu optimistický postoj. Svatbu bych nerušila, naopak bych si užívala přípravu a začala se na všechno těšit. Měsíc a půl je celkem dlouhá doba a když budeš pozitivní, tak i to tělo to pozná a třeba si nakonec dá říci.. A kdyby náhodou ne, no tak červené oko na fotce není zase taková hrůza... Jsou mnohem důležitější věci. Užívej si to, vdáváš se jen jednou... (tedy teoreticky...) ;-)
Odpovědět
Vykašli se na operace a zajímej se spíše nejdříve o nějakou alternativní léčbu. Tinktury ze světlíku lékařského a nebo se celé naší rodině osvědčily homeopatika. Babičce vyléčily i šedý zákal. Jedno oko ji doktoři na operaci podělali a přestala na něj úplně vidět. Druhé oko se díky altermativní léčbě dalo dokupy, operaci zrušila.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?