Problémy s místem svatby - svatba se mi znechutila

Holky, padla na mě nějaká depka nebo co... Prostě už cca měsíc řeším problémy s místem svatby (obřad + hostina), měli jsme to od srpna domluvené a před měsícem nám to odřekli a teď to zas vypadá, že by to být mohlo... Je to prostě jak na houpačce. Máme v záloze jeden kulturák, bude nově zrekonstruovaný a obřad bychom měli někde u něj v polích (chtěli jsme obřad venku). Není to prostě to, co jsme chtěli, ale všechno se dá nějak vymyslet, nazdobit,... Jen prostě kvůli tomu místu a těm problémům s ním jsem totálně otrávená. Na svatbu jsem se strašně těšila, denně chodila sem na stránky, pořád něco hledala, řešila,... Teď prostě o svatbě mluvím minimálně, sem taky moc nechodím, nic neřeším,... Strašně mě to mrzí, že mám tyhle pocity a chtěla bych se zase těšit. Svýho chlapa miluju a vzít si ho chci. Jen prostě je mi fakt líto, že mi to idioti z našeho pravděpodobně ex místa, tak znechutili... :( Máte nějakej tip, co se mnou? Zažila jste některá podobné pocity?
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že když se nedaří, tak to člověka otráví. A tak si co nejdříve zařiďte to nové místo, ať prostě víš. I když to není úplně podle tvých představ, přesně jak jsi říkala, nazdobit a udělat se dá úplně všechno. Já jsem taky z něčeho otrávená, když netuším, jak to vlastně bude a jestli to bude tam, nebo tam. A vsaď se, že jakmile bude místo zařízené, začneš se těšit, vymýšlet a hledat možnosti, jak to tam nejlépe vyzdobit a jak tam kde co zařídit, zase tě to pohltí :-) Čas ještě máte a až budeš vědět na čem seš, hned budeš mít z toho jiný pocit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To znám, i když trošku jinak. Dříve jsem taky byla na beremku pečená vařená, pak přišly zásnuby a plánování začalo být aktuální... A mně se do ničeho nechtělo (do velké míry to bylo ovlivněno tím, že jsem se připravovala k státnicím). Nakonec jsem se teda dokopala obepsat pár míst na hostinu, našli jsme si kostel... Jenže z těch míst jsem byla naprosto znechucená. Nic mě nenadchlo, všude byly rozmanité podmínky a ze všeho jsem měla pocit, že je to hlavně jejich den podle nich a my se musíme ve všem přizpůsobit (a to jsme ani neměli kdovíjaké požadavky). Když už jsem našla místo, které by bylo super, bylo beznadějně plno :-/. Takže jsme nakonec vybrali menší penzion, kam se sice horko těžko namačkáme a polovina hostů bude muset být ubytovaná jinde, ale pan provozní byl příjemný, celou schůzku se usmíval, byl příjemně překvapen, že u nich chceme hostinu pro šedesát lidí a ubytování a vlastně pronájem celého areálu (prý tam občas nějaká svatba je, ale v podobě dvaceti lidí na oběd) a s ničím neměl problém, ve všem se nám snažil vyjít vstříc, což pro nás rozhodlo. Možná si to budu vyčítat, až se budu snažit udělat zasedací pořádek nebo vymyslet, jak to provedeme s tanečním parketem :-D. Podobně jsme řešili fotografa – několik týdnů jsem intenzivně procházela jejich stránky, porovnávala, poptávala... A pak nám jeden nabídl osobní schůzku, při které si můžeme prohlídnout jeho tvorbu, ze schůzky se nakonec vyklubalo sestavování smlouvy – a nám to vůbec nevadilo, po odchodu ze schůzky jsme na sebe se snoubencem mrkli a zasmáli se tomu, jak se nám problém sám vyřešil, že když už to máme sepsané, tak to asi podepíšeme a máme klid :-D. Ale jinak se taky nemůžeme moc pohnout z místa. Vůbec se mi do plánování nechce, na šaty jsem se ještě podívat nebyla... Chci si svého muže vzít, ale pořád se kvůli všemu nervovat, stresovat, to mě fakt děsí. Doufám, že se po Novém roce nějak odhodlám a dořeším to, protože čas přece jen kvapí a zanedlouho nám budou zbývat čtyři měsíce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to znám taky, sháníme místo na hostinu a párty pro 60+ lidí a nějak se mi všude zdá, že ty prostory jsou hrozně malý, protože to musíme mít vevnitř... pak se mi jedno místo líbilo, ale prej je hrozně drahý... aspon vím, že v tomhle stresu nejsem sama. :-D Ono se to nějak vyřeší, hlavně, že se snoubencem vám to klape. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem mela podobny problemy s cateringovkou. Bylo to domluveny pres znamy dokonce, ale domluva katastrofalni - vsechno mu hrozne dlouho trvalo, porad jsem ho musela uhanet a nic na cem jsme se domluvili, tak nefungovalo. Pak mi jednoho dne dosla trpelivost a zrusila jsem je a nasmlouvala si jinou cateringovku a bylo to jako sto a jedna. Nakonec to bylo vsechno tip top na jednicku a jsem rada, ze jsem se nespokojila s tou prvni...
Odpovědět
Neboj, to nadseni zas prijde ;). Dej si od toho trochu pauzu, to pomuze. Mela jsem to podobne - po zasnoubeni v rijnu jsem zacala hledat misto, po tom, co na hezkych mistech v okoli bylo na nase vybrane datum snad na roky plno, jsem se zasekla a nechala to osudu... A casem jsem nasla dokonale misto a nase jsem nadsene planovala :).
Odpovědět
Holky, moc Vám děkuji za mile příspěvky a slova útěchy. :) Po novém roce to definitivně rozsekneme s tím ex místem a doufám, ze pak se do toho zase dostanu a začnu se těšit, jak se sluší a patří! :) Btw: Všem přeju krásné Vánoce a pohodu a klid hlavně! :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?