Jsem bezradná. Svatba bude 17.8. a nemáme skoro nic

Profilova fotka
tak jsem nějaká bezradná-máme svatbu 17.8. a kromě zamluveného termínu na matrice a pár výzdob na auto apod ještě nic nemáme. Svatební oznámení máme ve výrobě a stále se nám nelíbí návrh. Prstýnky máme vybrané, ale to je zatím vše. Nemáme oblečení, hostinu, nemám zajištěnou kadeřnici apod. A vůbec nevím jak se do toho pustit. Chlap mi moc nepomáhá-nějak ho přípravy zdržují od práce, tak to jde hodně těžko.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já mám svatbu 1.9., ale zjistila jsem to před týdnem a od té doby makám.. hodně budoucích nevěst si stěžuje, že jim nepomáhá svědkyně nebo manžel, já si zas libuju v tom, že si všechno můžu obstarat a zařídit sama! ale je pravda, že fotografa sehnat byl největší problém! už ale mám :)
Odpovědět
Já ještě ani nevím, jestli se vezmeme letos či příští rok, pokud letos, tak v srpnu... Vím o termínu na matrice, restauraci ještě nevíme, oznámení vůbec nemáme, šaty i oblek bychom snad měli, občerstvení taky...
Odpovědět
Tři měsíce, to je v pohodě, všechno stihneš... ale budš muset začít...Pokud máš termín a místo obřadu, tak začni koukat po místě na hostinu, vyberte menu, pak fotografa (kamaramana), šaty a oblek, objednat prstýnky, zamluvit kadeřnicic a kosmetičku (případně se objednat na zkoušku), vybrat kytku, rozhodnout se, zda chce živou hudbu, Dj nebo nic - to je asi to nejdůležitější...a pak už záleží na tobě, jak moc budeš řešit blbinky jako je výzdoba atd.
Odpovědět
Tři měsíce to je v pohodě. To stihneš. Něco už máte a to je hlavní, teď se jen posunout zase dál. Být tebou, tak se první kouknu na nějakou tu restauraci, kde byste mohli mít hostinu a pak bych se věnovala sobě jako nevěstě. Zašla bych se podívat na šaty, domluvila se s kadeřnicí na nějakém účesu....a pak už to půjde jedno za druhým jak po másle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nehrot to! kamaradce stacil na pripravu svatby mesic.o)
Odpovědět
klídek. my máme akorát místo, zamluvenou matrikářku a já vybrané šaty.. do svatby 90 dní :-D pokud člověk neplánuje monstr akci, tak se to dá.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj , rada by som pomohla a kedže koordinujeme svadby, tak by so ti poradila kúpit si svadobný diár a tam najdeš kedy čo máš si zhánat pred svadbou..urob si v tom poriadok tým, že budeš mat prehlad v tom kedy čo máš si zariadit ak si zariaduješ svadbu sama bez koordinátorky...držím prsty
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
3 mesice jsou v poho...Ja ji planuju uz od Vanoc, bereme se v srpnu a protoze nezijeme v Cesku tak jsme velive nemela na vyber a zacit s planovanim brzy a vsechno to resit pres emaily a diki bohu ze moje druzicky a maminka maji dobrou vyridilku. Nejdulezitejsi je matrika/kostel a pak hostina a hudba a samo saty. Ten zbytek je jenom navis....neboj to stihnes. Hlavne nepanikarit a jit na to z prosredku.... :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 letech
My to mame v kvetnu a krome kostela, restaurace, DJ a kadernice s fotografem nemame nic.. Utika to jako blazen, ale ted uz poctive planuju a zarizuju.. No neni mozne, ze to nestihnu a kdyz ne, tak hold nic nemuze byt dokonale a presne.. :-) Hlavne, aby byl potom ten spolecny zivot krasny a dokonaly.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Berte to v klidu. My měli velkou část zamluvenou už od září, ale poslední měsíc nám postupně zavírají cukrárnu, odpadl kuchař i varhaník, DJ a stále nemám šaty, prstýnky a vyřešenou matriku. Nějak to překonáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se vdávám 15.5. a přípravami se zabývám teprve teď od ledna .. A pohodička .. Chce to zahodit stres a v pohodě se to dá všechno zvládnout. Dva dny jsem intenzivně hledala místo na obřad + hostinu a podařilo se.. Zadala jsem i nějaké poptávky a pomalu všechno dojednávám. Holky, na svatbu se musíme těšit ... A ne mít obavy!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hanca1234 přesně tak plně souhlasím...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme svatbu v červenci a máme zajištěné místo, datum, šaty, nějaké doplňky, kadeřnici a kosmetičku, květiny a dort. A pouze v hlavě jsem si promyslela jak chci výzdobu a jak to celé bude vypadat a pozjišťovala kde co seženu. V klidu času máš dost :-) pomáhá mi svatební diář :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pekys Já myslím, že slečna, teda už paní má tyto starosti už asi přes 2 roky za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
došlo mi.. koukala jsem na dnešní datum :D
Odpovědět
Casu dost :-) ja zacala svatbu resit v prosinci - rezervace. A ted v lednu to vyjednavame osobne a zacatkem brezna se bereme. Jde to i takhle rychle ;-) ale je fakt, ze svatba v lete chce mit zajistene terminy fakt dlouho dopredu... Drzim palce, at vse jde dobre a hlavne zadny stres ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
termín 8.8 a mame zamluveny koste, restauraci, dohodnuté na kolačich a dortech, kadernici to je vse :D ani farar neni domluveny...zatim nestresuju :D a zitra se jdu poprve podivat na saty
Odpovědět
ahoj, my máem 15.8. a jediný co zatím máme je zamluvený termín na matrice:) dnes jsem se doma ptala do jaké barvy by svatbu chtěl, tak jen koukal a nechápal že se řeší nějaká barva, že to nikdy neviděl.. takže tak...:D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
To je v pohodě, moje kamarádka minulý rok měla taky na vše 3 měsíce a všechno krásně zvládli :) dá se to! :-)
Odpovědět
hlavně se nehruťte, chce to klid ;)
Odpovědět
Profilova fotka
.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotografa mate? :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?