Svatební šaty

Profilova fotka
Ahoj holky, jmenuji se Renča a 27.6. byl náš den❤️🤍 Neměla byste některá zájem o svatební šaty? Nebo aspoň radu, kde bych je mohla prodat, na fb se mi to nedaří a doma na ně nemám místo 😞 a navíc jsem o ně už málem prisla,vypekla mě teď jedna paní s platbou. 🤬
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, moc krásné šaty a věřím že se prodají, akorát teda asi spíše až po novém roce, protože to spoustu nevěst začíná teprve shánět a taky záleží na ceně šatů, když jde někdo shánět šaty na bazárek, tak za ně nejspíš nechce dát 15 tisíc+ plus ještě úpravy, aby dokonaly sedly na její postavu. Zkusila bych tedy vystavit na co nejvíce bazárků a nezbývá než čekat. Popřípadě mě ještě napadlo- paní co mi šila šaty, se se mnou domlouvala, že pokud je budu chtít prodat, tak by je chtěla vozit na veletrhy, bude se jimi prezentovat a zároveň je může nabídnout k prodeji a taktéž má o vystavení mých šatů zájem obchod, kde jsme kupovali látky.
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka děkuji , jojo , taky si myslím ze se prodají po novém roce , samozřejmě počkám 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus třeba hodit nabídku i zde do diskuze "nevěsty 2021" třeba někomu padnou do oka a určitě i zde na bazárek, jen pozor na zájemce ze zahraničí, šaty neposílat nikomu mimo ČR a jen až po tom co uvidíš připsané peníze na účtu 🙂 Přeji hodně štěstí s prodejem.
Odpovědět
Určitě bych to hodila sem na bazar a pak na Vinted
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova ano , mam tady i na Vinted, děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka no právě ze jsem malém naběhla na prodej paní ze zahraničí
Odpovědět
@renca_dvorakova Jsou krásný, já si myslím, že se prodají rychle 🙂 Nejpozdějš po tom novým roce, to už stejně bude pozdě hubnout 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?