Jsem tady nová - zuzil

Ahojda,konečně jsem našla web, který mi pomůže s plánováním a jak koukám, inspirace tu je víc než dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak...inspirace i informace :-) Vítejte zde a přeji klidné plánování :-)
Odpovědět
Dobry vecer, ja som tu tiez nova. Pocula o tej stranke, a navstivila som ju. ...a ziram...
Odpovědět
Děkuji, plánování snad klidné bude, času je zatím dost :-) Vítam tě a aspoň jsme tu nové dvě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzil Vítej mezi námi:-) Přeju příjemné svatební přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Také vás tu vítám a přeji klidné plánování
Odpovědět
Děkuji za přivítání, doufám, že vše naplánuji dle představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzil dobrý den, nabízím videozáznam Vaší svatby od ranních příplrav až po první tance na hostině, jsem z Pardubic a jezdím po celé ČR, natáčím profi technikou ve full hd kvalitě 16:9. Ceny máme přijatelné ! Koukněte na naše ukázky, také mohu zajistit fotografa na svatbu. Pokud budete mít zájem o mé služby, tak mi písněte na emaila, nebo zavolejte, tady zase budu až v březnu na těchto stránkách. Zdraví videotvorba Bajer Pardubice
Odpovědět
@video Děkuji za nabídku, hned jak budeme mít termín svatby určitě se vám ozvu a domluvíme se, bydlím kousek od vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vás zde vítám :-) pokud by jste chtěla poradit, tak jsou možné i konzultace a doporučení kvalitních dodavatelů. Hostina, DJ, fotograf, kameraman, svatební dort, koláčky, cokoliv budete potřebovat. Hezký den Sabina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vítám Vás mezi námi ;) Pokud budete chtít nějakou radu ohledně aut, konkrétně veteránů, neváhejte mne kontaktovat. Adéla
Odpovědět
Profilova fotka
Inspirace se tu najde mnoho, hodně štěstí a správnou volbu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?