Jsem tady nová - vali2012

Ahoj, v rijnu sa nam narodil nas maly milacek a hned nasledovala krasna kytica a prstienok :-) Byvame v Dobrisi a svatbu planujeme na zari, aby mal broucek skoro rok. Dlho sme uvazovali ci svatbu na slovensku alebo v cechach, ale skor to dopadne asi tu v cechach, tak teraz zacinam hladat nase idealne miesto. Prve rande sme mali na Vysehrade a obrad by sa mi tam strasne moc pacil, ale netusim co s hostinou. Kedze zo slovenska pride pride rodina a aj priatelia a niektori maju uz tiez male deti, idealne je najst nejake miesto kde je zaroven aj ubytovanie. Obrad chcem tradicny a v bielych sastach, ale hostinu si skor viem predstavit vonku s pecenym prasiatkom, grilovanymi dobrutkami a sudmi piva :-) tak to snad dopadne a nieco take objavim. Prajem vam krasny den a ja idem patrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vali2012 Dobrý den, rád nabídnu lokalitu :) Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
@kjlb Pane Kostolíku, klidně uveďte svůj tip na ideální místo sem přímo do Fóra. Pomůžete tak nejen @vali2012, ale i ostatním nevěstám, které řeší podobný problém nebo hledají inspiraci. Díky :-) moulinkaa Asmira team
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když se seznámíte s naším statkem, tak by Vám mohl vyhovovat. Několik česko-slovenských svateb jsme tu už uspořádali, prakticky se stejnými požadavky jak uvádíte Vy. Prasátka pečeme všech velikostí, venkovní prostory jsou tu také a obřad je možné udělat přímo u nás na louce u statku. V blízkosti (4km) je nádherný klášter Zlatá Koruna (letos slaví 750 let od založení), kdybyste chtěla obřad v kostele. Veškeré organizační záležitosti zajišťujeme, takže nakonec budete mít starost jenom o šaty, účes a pozvánky :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@vali2012 Dobrý den, vítejte. A prvně gratulace k plánované svatbě :-) Když jste zmiňovala Váš "zamilovaný" Vyšehrad, napadla mě ihned restaurace Rio´s přímo na Vyšehradě, v létě fungující se zahrádkou ... jen tip :-) A kdybyste kromě místa řešili i fotografa, mohu Vám nabídnout své fotoslužby. :-) Fotografuji po celé ČR. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na facebooku a na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se pěkně, Petra
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?