Menu Forum

Jsem tady nová - vali2012

16. led 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
vali2012
2
Registrovala se 14. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Dobříš, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
vali2012
2
Registrovala se 14. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Dobříš, Region Příbram.
 Ahoj,
v rijnu sa nam narodil nas maly milacek a hned nasledovala krasna kytica a prstienok emoticon Byvame v Dobrisi a svatbu planujeme na zari, aby mal broucek skoro rok. Dlho sme uvazovali ci svatbu na slovensku alebo v cechach, ale skor to dopadne asi tu v cechach, tak teraz zacinam hladat nase idealne miesto. Prve rande sme mali na Vysehrade a obrad by sa mi tam strasne moc pacil, ale netusim co s hostinou. Kedze zo slovenska pride pride rodina a aj priatelia a niektori maju uz tiez male deti, idealne je najst nejake miesto kde je zaroven aj ubytovanie. Obrad chcem tradicny a v bielych sastach, ale hostinu si skor viem predstavit vonku s pecenym prasiatkom, grilovanymi dobrutkami a sudmi piva emoticon tak to snad dopadne a nieco take objavim.
Prajem vam krasny den a ja idem patrat emoticon
15. led 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
 @vali2012 Dobrý den, rád nabídnu lokalitu emoticon Kostolnik
15. led 2013 v 19:18  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moulinkaa (43 r.)
4
Registrovala se 20. ledna 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 53 příspěvků a 4 články. Má 6 přátel. Region Přerov.
  • Svatba byla 6. září 2008
    Bratislava, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
moulinkaa (43 r.)
4
Registrovala se 20. ledna 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 53 příspěvků a 4 články. Má 6 přátel. Region Přerov.
  • Svatba byla 6. září 2008
    Bratislava, Slovensko
 @kjlb Pane Kostolíku, klidně uveďte svůj tip na ideální místo sem přímo do Fóra. Pomůžete tak nejen @vali2012, ale i ostatním nevěstám, které řeší podobný problém nebo hledají inspiraci. Díky emoticon
moulinkaa
Asmira team
16. led 2013 ve 14:56  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
 Dobrý den, když se seznámíte s naším statkem, tak by Vám mohl vyhovovat. Několik česko-slovenských svateb jsme tu už uspořádali, prakticky se stejnými požadavky jak uvádíte Vy. Prasátka pečeme všech velikostí, venkovní prostory jsou tu také a obřad je možné udělat přímo u nás na louce u statku. V blízkosti (4km) je nádherný klášter Zlatá Koruna (letos slaví 750 let od založení), kdybyste chtěla obřad v kostele. Veškeré organizační záležitosti zajišťujeme, takže nakonec budete mít starost jenom o šaty, účes a pozvánky emoticon.
16. led 2013 v 15:19  •  www.svatba-na-statku.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

@vali2012 Dobrý den, vítejte. A prvně gratulace k plánované svatbě emoticon
Když jste zmiňovala Váš "zamilovaný" Vyšehrad, napadla mě ihned restaurace Rio´s přímo na Vyšehradě, v létě fungující se zahrádkou ... jen tip emoticon
A kdybyste kromě místa řešili i fotografa, mohu Vám nabídnout své fotoslužby. emoticon Fotografuji po celé ČR. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na facebooku a na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat emoticon Mějte se pěkně, Petra
16. led 2013 ve 23:29  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí