Jsem tady nová - simona_1983

Ahoj milé nevěsty a snoubenky, Co se týká svatby, vůbec nemám tušení, co mě čeká. Jediné, co mám, je katalog svateb, který jsem si ze srandy vzala na MÚ v Třebíči, když jsme byli na matrice zapsat výběr jmen pro naše mimčo. A ten mě vyděsil tak, že jsem ho na čas odložila do knihovny mezi již přečtenými časopisy Betynka :-) Pak se narodil chlapeček a my měli úplně jiné starosti. O svatbě jsme s partnerem mluvili už tak dva roky a teprve včera večer jsme se zasnoubili. Úplnou náhodou jsem našla tyto stránky. Ještě jsem nestačila vše proklikat. Ale zdá se, že bych tady mohla najít vše, co budu potřebovat. Tak do toho. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tady najdete rad a inspirací až až :) Pokud Vám mohu doporučit, podívejte se na naše webové stránky. Nabízíme kvalitní a levné dekorace pro slavnostní sály a hostiny :)
Odpovědět
Profilova fotka
@simona_1983 Zdravim,tak budu držet palce, aby svatba dopadla dle Vaších představ Já Vám mohu nabídnout profi video ze svatby, jezdíme po celé ČR,ceny přijatelné, koukněte na náš web. zdraví Bajer Miroslav
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?