Jsem tady nová - sandarinka

Ahoj jsem Sandra, je mi 34 let. Sice jsem vdana uz byla ale nejak to nedopadlo, nikdy si neberte nekoho o kom nejste vnitrne presvedceni. Ale tak to melo byt, protoze jsem diky tomu, potkala svou opravdovou LASKU.Na stedry den, me pritel pozadal o ruku. Svatbu chceme ale utajenou, ma s tim nekdo zkusenost? Budu rada, za vsechny rady, dekuju a ostatnim nevestam a zenichum, preju at si uziji ten nejkrasnejsi den😉
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jo druhou svatbu jsme utajili - před všema, a bylo to nejkrásnějších 15 minut na břehu opuštěného rybníka co jsem zažil, my, svědci, oddávající a cyklista co jel kolem a málem spadl když to viděl, ostatní jsme pozvali na druhý den na oslavu narozenin a tam vyšli znovu ve svatebním z domu a oznámili to rodině. A bylo to všechno bez stresu a bez blbých keců. Takže za mě - utajit, užít si to a hlavně nemít stres. :) stačil nám malej párty stan, stolek a židle. vše jsme si dovezli a odvezli.
Odpovědět
Ty jo, to je parada, to je presne to, co bychom chteli. Libi se mi na tom to, ze je to opravdu jen o tech dvou lidech a ze to jejich den. Dekuju moc. ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?