Jsem tady nová - pribylovabara

Profilova fotka
Ahojky, jmenuji se Bára a je mi 22 let. Se svým přítelem, se kterým jsme spolu už 6 let, jsme se rozhodli příští rok vzít. Svatbu bychom chtěli v červenci a netradičně v botanické zahradě. Těším se, až zde budu čerpat inspirace, rady a nápady 😉. Což byl i důvod registrace tady. Na svou svatbu se strašně tešim, jen se obávám toho celkového organizování a plánování, ale věřím, že mi tady určitě pomůžete a poradíte co a jak když budu potřebovat 😉. Snad mě mezi sebe přijmete 😜. Díky Barča
Odpovědět
Ahojky taky jsem tu nová, před pár dny jsem se také registrovala. My svatbičku plánujeme na příští rok na květen. Teď jsme ve fázi prvního zařizování. Nyní se rozhodujeme, kde uspořádat svatební hostinu a proto jsem napsala sem,na nějaké rady, doporučení a další. Tak ať jde zařizování pěkně v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky 😉 tobě také 😊. Jelikož na to mám ještě rok, tak sem zatím relativně v klidu.. V úterý nám jdu zařídit termín a už to pomalu rozjedem.. 😉. Pro rady si sem na 100% budu chodit 😊.
Odpovědět
Ahoj holky,taky jsem se zaregistrovala kvůli svatbě před pár dny :) My teda máme svatbu už zanedlouho, tj. 29.8.,takže už mám docela nervy a stres,no snád to zvládneme všechno dokončit,dokoupit a pak ze mě ten stres snád opadne :D Jinak tahle stránka je moc fajn,hodně inspirací atd...Takže držím palce,ať jde všechno podle plánu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Báro, i já jsem zde nová a jako ty plánujeme svatbu až na další rok, místo července ale červen. Obavy jsem měla i já, ale po přečtení pár diskuzí zde a neustálého prohlížení fotek budoucích nevěst z příprav mě to pomalu přechází :) Termín už máme zamluvený, takže první krok za námi a teď chvíli klid a pak to rozjedeme na plno ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli už máte vyřešenou hudbu a moderátora na vaší svatbu.Mrkněte na moje www stránky a určitě se ozvěte když budete mít zájem o cenovou nabídku :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?